RECALL عظیم مرغ های مسموم !! خطر استفاده از مرغ های مسموم در آمریکا

287

RECALL عظیم مرغ های مسموم !! اگر استفاده از مرغ یکی از عادت های غذایی شما و خانواده شما است مقاله زیر را از دست ندهید.

از امروز در خرید مرغ توجه زیادی داشته باشید مخصوصا اگر عادت به خرید مرغ های یخ زده دارید که بعد از مدتی آن را برای مصرف استفاده میکنید.

خبر بسیار ترسناک مرجوع مرغ های یخ زده امروز همه ما را مجبور میکند که به فریزهایمان رفته و محصول خریداری شده خود را چک کنیم !

 

در تاریخ ۹ نوامبر سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا مطلع شد بیش از ۱۱ هزار پوند سینه ، ران و فرآورده مرغ از مزرعه مرغ پنسیلوانیا  Empire Kosher ممکن است به یک نوع فلز غیر عادی و اختصاصا آهن آلوده باشد .

 

متاسفانه چند مورد مسمویت غذایی در اثر استفاده از این مرغ ها اعلام شده است که سازمان بهداشت آمریکا را مجبور به اعلام مرجوع کالا در سطح اول کرده که نشان دهنده بحرانی بودن شرایط و خطرناک بودن استفاده از این مرغ ها است .

 

اگر شما این برند مرغ را از یکی از فروشگاه های Costco, Trader Joe’s  یا Wegman’s  خریداری کردید بسته مرغ را باز کرده و آماده ازمایش کردن آن باشید.

 

برای مشتریان کاستکو : دنبال شماره EKP46375 بگردید . این لیبل در بسته بندی های ۴—۵٫۲۵ lbs. موجود است و نام محصول the Empire Kosher® Chicken Boneless Breast Cutlet Chill Packs  با تاریخ فروش ۱۴-۱۱-۲۰۱۷ میباشد .

برای مشتریان Trader Joe’s : دنبال شماره EPK92615 بگردید . این لیبل در تمام بسته بندی های ۱—۱٫۲۵ lbs. موجود است و نام محصول the Empire Kosher® Chicken Cutlet Chill Packs   با تاریخ فروش ۱۴-۱۱-۲۰۱۷ میباشد .

برای مشتریان Wegman : دنبال شماره EPK7888, EKP7598 و EKP7488 بگردید . این لیبل در تمام بسته بندی های ۲٫۵ lbs. موجود است و نام محصولthe Empire Kosher® Chicken Cutlet Chill Packs  و the third on the Empire Kosher® Thin Sliced Boneless Chicken breasts  با تاریخ فروش ۱۴-۱۱-۲۰۱۷ میباشد .

 

 

اگر هم اکنون متوجه شدید این اجناس در منزل شما هستند سریعا با کمپانی سازنده تماس بگیرید یا در ساعات اداری دوشنبه تا جمعه با شماره ۱-۸۰۰-۵۷۰-۵۷۱۸ تماس بگیرید.

 

اما اگر احساس میکنید این مرغ ها شما را مسموم کرده و حال خوبی ندارید یا کسی را میشناسید که آنها را مصرف کرده است با شمار ه  ۱-۸۸۸-MPHotline تماس بگیرید .

 

 

RECALL عظیم

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Tiphero

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!