آخرین آپدیت منتشر شده در ۰۷/۳۱/۲۰۱۹ ازسوی Federal Trade Commission در مورد سرقت هویت اکویفکس ۲۰۱۷

886

از claim فایل شده برای موارد ذیل استفاده میشود:

۱-دریافت سرویس کردیت مانیتورینگ رایگان و خدمات پیشگیری از سرقت هویت هر سه کردیت بیرو (اکویفکس،اکسپرین،ترانس یونیون) برای مدت چهار سال به همراه بیمه سرقت هویت یک میلیون دلاری. بعد از انقضای ۴ سال افراد قربانی میتوانند به مدت ۶ سال اضافی و تنها از اکویفکس کردیت مانیتورینگ رایگان دریافت نمایند.


چنانچه اطلاعات افراد Minor (عموما زیر ۱۷ سال) مورد سوء استفاده قرار گرفته باشد با در نظر گرفتن استثنائات ،فرد قربانی تا ۱۸ سال سرویس کردیت مانیتورینگ رایگان دریافت می نماید.

مهم: قربانیان می توانند به جای سرویس رایگان کردیت مانیتورینگ رایگان آپشن دریافت ۱۲۵ دلار را انتخاب نمایند.

مهم: توجه داشته باشید به دلیل تعداد بالای claim های فایل شده برای دریافت ۱۲۵ دلار احتمال دریافت مبلغی بسیار کمتر از ۱۲۵ دلار وجود دارد. مبلغ کل در نظر گرفته شده برای گزینه ۱۲۵ دلار معادل ۳۱میلیون دلار بوده که هر چه به تعدادقربانیان متقاضی ۱۲۵ دلار بیشتر اضافه گردد، مبلغ دریافتی می تواند بسیار کمتر از ۱۲۵ دلار در ازاء هر متقاضی باشد.

۲-پرداخت خسارت تا سقف ۲۰ هزار دلار: چنانچه در نتیجه سرقت هویت ضررو زیان و یا هزینه‌هایی را متحمل شدید تا سقف ۲۰ هزار دلار می توانید خسارت دریافت کنید این هزینه ها می توانند شامل ضرر و زیان بابت Anauthorized Charges , هزینه مربوط به freez & unfreez کردن ،کلیه هزینه های مربوط به کردیت مانیتورینگ، هزینه‌های پرداختی به وکیل و یا حسابدار، هزینه پست مدارک، تلفن، هزینه های رفت و آمد مثل او بر و لیفت،…..

برای زمان صرف شده در جهت پیشگیری ویا ریکاوری مسئله سرقت هویت می توانید تا سقف ۲۰ ساعت هر ساعت ۲۵ دلار خسارت دریافت کنید. برای ساعات کلیم شده تا سقف ۲۰ ساعت بایستی مدارک کافی ارائه گردد.

مهم : به دلیل تعداد بالای کلیم های فایل شده و محدودیت فاند احتمالاً مبلغی کمتر از آنچه که انتظار می‌رود بابت زمان صرف شده خسارت دریافت می نمایید .

۳-چنانچه بین فاصله ۷ سپتامبر ۲۰۱۶ و ۷ سپتامبر ۲۰۱۷ هزینه‌ای بابت سرویس کردیت مانیتورینگ اکویفکس و یا سرویس های مربوطه پرداخت کرده اید می توانید تا سقف ۲۵ درصد کل مبلغ پرداخت شده خسارت دریافت نمایید.

۴-بعد ازApprove شدن Claim توسط دادگاه فرد قربانی میتواند بنفیت خود را دریافت نماید.این زمان می تواند هر زمانی باشد تا قبل از ۲۳ ژانویه سال ۲۰۲۰ (اطلاعات مربوط به این بخش توسط FederalTrade Commission آپدیت می گردد)

۵-نحوه دریافت بنفیت: برای کردیت مانیتورینگ رایگان بعد از اینکه دادگاه Claim را Approve کرد یک Activation Code بنابه انتخاب شما از طریق ایمیل یا پست به همراه دستورالعمل مربوطه دریافت می کنید.

خسارت نقدی بنا بر انتخاب فرد قربانی بعد از Approval دادگاه بصورت چک یا دبیت کارت به آدرس پستی فرد قربانی ارسال میگردد.
Sadaf Omidy- Financial & Credit Consultant
Advanced Credit Therapy

Free Consultation:(818) 232-7111

@AdvancedCreditTherapy

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!