30 کرم زنده از گوش زن سالخورده ای بیرون آورده شد!

 

از گوش زن سالخورده ای در چین، 30 کرم زنده  بیرون آوردنداین اتفاق مدتی پس از آن افتاد که یک حشره در گوشش تخم گذاشت وسپس تخمها شکسته شده و کرمهای حشره در گوش او شروع به حرکت کردنداین اتفاق  مدتی بعد از اینکه حشرهای پرواز کنان وارد گوش زنی سالخورده شده و در گوش او تخم گذاشت به وقوع پیوست.

  • هشدار: این خبر همراه با تصاویر واضح و واقعی است.
  • یک پیرزن روستایی 76 ساله در چین، بعد از اینکه متوجه شد که یک کرم از گوشش بیرون افتاد خود را به بیمارستان رساند.
  • دکترها 30 کرم مشابه دیگر را نیز که در گوش او وول میخوردند پیدا کردند و با دست، همه آنها را از گوش زن خارج ساختند.
  • به نظر میرسد یک حشره حدود یک هفته پیش؛ پرواز کنان وارد گوش بیمار شده و تخم گذاری کرده است.

از گوش زن سالخوردهای در چین، 30 کرم زنده  بیرون آوردند. این اتفاق مدتی پس از آن افتاد که یک حشره در گوشش تخم گذاشت وسپس تخمها شکسته شده و کرمهای حشره در گوش او شروع به حرکت کردند.

ویدیوئی ناخوشایند از این اتفاق، توسط پرستاران بیمارستان سینگیای دانشگاه مرکزی گرفته شده است که در آن نشان میدهد که دکترمایان هونگبا دو انگشت خود، یکی یکی کرمهای کوچک زنده را از گوش بیمار 76 ساله بیرون میآورد.

razagi-final
sadaf-omidi

30 کرم زنده از گوش زن سالخورده ای بیرون آورده شد!

این بیمارستان در منطقه چانگشا واقع در مرکز استان هونان قرار دارد. یک دکتر متخصص گوش و حلق و بینی که در زمان مراجعه بیمار، در بیمارستان حاضر بود این جریان را  به سایت خبری Sohu.com. گزارش کردهاست.

بر اساس اظهارات نوهء این بیمار؛ مادر بزرگ او از شصت سال پیش از بیماری مزمن اوتیت (یک بیماری التهابی گوش میانی ) رنج میبرده که بر اثر این بیماری در گوش چپ او همواره ترشحات چرکی ایجاد میگردیده است.

به هر حال؛ این بیمار به دلیل شرایط سخت خانوادهاش، به این بیماری اعتنایی نکرد و از آنجا که خانوادهاش همچنان نمیتوانستند از پس هزینههای سفر و بیمارستان بر بیایند، پیرزن بیچاره نیز برای دهها سال بعد نیز، در صدد درمان این بیماری برنیامد.

حدود یک هفته پیش؛ یک حشره وارد گوش چپ او شد و این پیرزن در تلاش برای پیدا کردن و بیرون آوردن آن حشره، خودش را زخمی کرد.

 دکتر به دقت در حال بیرون آوردن کرمهای زنده از گوش چپ پیرزن سالخورده است. این جریان، در بیمارستان سینگا؛ واقع در دانشگاه مرکزی استان هونان چین اتفاق افتادهاست.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

گویا؛ حشرهای پروازکنان وارد گوش بیمار شده و تخم گذاری کرده است. سپس تخمها به کرمهای ریزی بدل شده است. بر این اساس، این زن سالخورده برای درمان تکمیلی تحت جراحی قرار گرفت.

در هر حال؛ چهار روز بعد از آن، درد در گوش چپ این پیرزن از کار افتاده آغاز شده و او متوجه شد که یک کرم زنده دارد از گوشش به یبرون میخرد.

یک کلینیک محلی تایید کرد که ممکن است آنچه که پیرزن از آن هراس دارد اتفاق افتاده باشد ( لاروهای زنده حشرات به داخل سرش نفوذ کرده بودند) بنابراین، زن سالخورده را برای درمان بیشتر به مرکز استان منتقل کردند.

به گفته دکترمایان هونگ“: به احتمال زیاد در ابتدا این حشره جذب ترشحات متعفن موجود در  کانال  گوش این پیرزن شده، سپس تخم گذاری کرده است و در نهایت تخمها به کرم تبدیل شدهاند.

به گفته دکترمایان هونگ؛ بیش از 30 کرم حشره دیگر از گوش این پیرزن خارج شده است که بعضی از آنها نیز در داخل گوش مرده بودندداخل کانال گوش این زن سالخورده؛ به منظور کنترل تورم ناشی از التهاب، گند زدایی شد.

وسپس تصمیم گرفته شدکه این پیرزن  برای انجام درمانهای تکمیلی، تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

ترجمه : گروه ترجمه سایت ایرانیان آمریکا

 منبع : دیلی میل

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

مشمولان سربازی

مشمولان سربازی که در خارج از ایران به سر می برند آیا اجازه ورود به ایران را دارند؟

  مشمولان سربازی که در خارج از ایران به سر می برند آیا اجازه ورود ...

error: Content is protected !!