افزودن ۱۰۰ اسکور به کردیت اسکورتان در کمتر از یک ماه

1,857

افزودن۱۰۰ اسکور به کردیت اسکورتان در کمتر از یک ماه

در اغلب موارد شما می توانید به راحتی کردیت اسکورتان را حداقل ۱۰۰ پوینت در یک ماه بهبود ببخشید. کلید این کار تمرکز، سازماندهی و داشتن تکنیک های مناسب است. ما در شرکت Zenith Credit Repair به هزاران نفر در طول سال های گذشته  با استفاده از تکنیک های مطرح شده در این مقاله جهت سرعت بخشیدن به بهبود اسکور کردیتشان مشاوره داده ایم. حالا بیایید آنها را بررسی کنیم تا شما هم بتوانید همین کار را انجام دهید.

قبل از اینکه به بررسی تکنیکهای مختلف بپردازیم، شما باید چند کار انجام دهید. اول اینکه نیاز به یک نسخه فعلی از کردیت ریپورت خود دارید. علاوه بر این، توصیه می کنم در حالی که روند بهبود کردیتی را طی می کنید برای یک سرویس کردیت مانیتویرینگ ثبت نام کنید. این اقدام این امکان را به شما می دهد که روزانه کردیت ریپورت و کردیت خود را بررسی کنید و ببینید چه پیشرفتی داشته اید.

چندین سرویس کردیت مانیتورینگ خوب وجود دارد، شما از هر کدام که می خواهید می توانید استفاده کنید. من شخصا از TransUnion استفاده کردم و این سرویس به خوبی برای من کار کرده است. هیچ یک از سرویس های کردیت مانیتورینگ رایگان نیستند، اما بسیار ارزان هستند و همیشه می توانید آنها را پس از اینکه کردیت اسکورتان را بهبود دادید لغو کنید.

هنگامی که کردیت ریپورتتان را در مقابل خود دارید ، شروع می کنیم.

 1. شناسایی تمامی اکانت های منفی در کردیت ریپورت

گام اول شناسایی آیتم های منفی در کردیت ریپورت است که نیاز به ملاحظه دارند. وقتی می گویم “ملاحظه”، منظورم این است که ما قرار است تلاش کنیم تا آنها را به طور کامل از ریپورت کردیت حذف کنیم. درست است -۱۰۰٪ حذف، گویا آنها هرگز آنجا نبودند.

برخی اکانت های منفی که باید در کردیت ریپورتتان به دنبال آن بگردید عبارتند از:

 • Late Payments
 • Collections
 • Charge offs
 • Tax Liens
 • Repossessions
 • Foreclosures
 • Judgments
 • Bankruptcy

اگر شما مثل اکثر مردم هستید، احتمالا باید late payment، collection و یا charge off داشته باشید. اگر آیتم های منفی جدی تری دارید، نگران نباشید، تکنیک های حذف برای آنها نیز وجود دارد. بیایید با رایج ترین آیتم منفی شروع کنیم.

چگونه بر Late Payment، Collection ها و Charge off ها برخورد کنیم.

من مقاله های زیادی در مورد ویژگی های از بین بردن LatePayment ، Collection  ها و  charge off ها نوشته ام، بنابراین نمی خواهم این موضوع را در اینجا با جزئیات بررسی کنم، فقط به شما یک دید کلی می دهم و سپس به شما آن مقالات را معرفی می کنم که به طور خاص به شما چگونگی اجرای تکنیک ها را نشان دهد.

در واقع، به منظور حذف این آیتم های منفی، شما باید چند مرحله را دنبال کنید. ابتدا باید برای طلبکار اصلی یک “Goodwill Letter” ارسال کنید. این نامه وضعیتی که منجر به Late Payment ،  Collection و  Charge off شده است را توضیح می دهد. در پایان این نامه از آنها می خواهید که یک “goodwill adjustment” انجام دهند و این اکانت منفی  را از کردیت ریپورت حذف کنند. به همین سادگی.

اگر شما این تکنیک را امتحان کردید و نتیجه نداد و آنها درخواست شما برای goodwill adjustment را رد کردند، باید به دنبال تکنیک های پیشرفته تر برای حذف اکانت منفی باشید.

تکنیک های پیشرفته در مقالات زیر بسته به نوع اکانت منفی آورده شده است:

 • ۳ روش برای حذف Late Payment از کردیت ریپورت
 • ۳ مرحله جهت حذف Collection از کردیت ریپورت
 • چگونگی حذف  charge offاز کردیت ریپورت

حذف Late Payment ، Collection  و charge off احتمالا موجب خواهد شد کردیت اسکورتان به راحتی تا ۱۰۰ پوینت بالا برود، اما اگر این کافی نبود، بیایید گام های بعدی را به منظور بهبود بیشتر کردیت اسکور بررسی کنیم.

 1. بهینه سازی نسبت بدهی به کردیت برای بالا بردن کردیت اسکور

بسیاری از مردم این را نمی دانند اما بخش بزرگی از آنچه که کردیت اسکور را تعیین می کند این است که از تمام کردیتی که در دست دارید چه مقدار کردیت استفاده کرده اید. اجازه دهید من کمی بیشتر این موضوع را توضیح دهم.

اگر شما یک کردیت کارت با محدودیت ۱۰۰۰ $ دارید و بالانس شما ۸۰۰ $ می باشد، شما ۸۰% از کردیت را  استفاده کرده اید. این تأثیر منفی در کردیت اسکور شما دارد.

به عبارت ساده: شما باید نسبت بدهی به کردیت خود را در تمام کردیت کارتهایتان کمتر از ۳۰٪ نگه دارید. اشتباه برداشت نکنید، تصور نکنید که می توانید بالانس ۶۰٪ بر روی یک کارت و بالانس ۱۰٪ در دیگری داشته باشید و این OK هست، زیرا به طور متوسط ​​کمتر از ۳۰٪ بالانس داشته اید. نه، این درست نیست. بالانس هر یک از کارتها باید به صورت جداگانه زیر ۳۰٪ باشد. چیزی که بسیار مهم است به خاطر بسپارید.

بنابراین برای پیشرفت سریع کردیت اسکور ، کردیت کارت های خود را که بالانس بالاتر از ۳۰٪ دارند را به زیر این عدد برسانید.

 • با یک Secured کردیت کارت به سرعت سابقه کردیت مثبت برای خود بسازید.

حالا که اکانت های منفی را حذف کردید و نسبت بدهی به کردیت در کردیت کارت هایتان را بهینه سازی کردید، آخرین مرحله این است که شروع به ایجاد سابقه کردیتی مثبت کنید. در حالی که برخی اکانت های منفی هنوز هم در حال پایین آوردن کردیت اسکور شما هستند، ممکن است گرفتن تاییدیه از بانک برای دریافت یک کردیت کارت معمولی برایتان مشکل باشد. این جایی است که Secured کردیت کارت  وارد بازی می شود.

زمانی که کردیت اسکور بد دارید Secured کردیت کارتبه شما کمک می کند که کردیت اسکور خود را روز به روز بهتر کنید!‌

اگر نمی دانید که Secured کردیت کارت چیست، اجازه دهید برایتان توضیح دهم.

این کارت اساسا کردیت کارتی است که هر کسی که کردیت بد دارد می تواند برای آن اقدام کند. دلیلی که همه برای آن اقدام می کنند ” Secured” بودن آن است. به عبارت دیگر، شما پول به حساب واریز می کنید و عملکرد آن مانند یک Debit کارت است. تفاوت بین یک Secured کردیت کارت و یک debit کارت این است که یک Secured کردیت کارت در کردیت ریپورت  شما ریپورت می شود. بنابراین هنگامی که کردیت بد دارید، این اقدام یک فرصت طلایی برای ساخت سابقه کردیتی مثبت است.

صدها Secured کردیت کارت برای انتخاب وجود دارد و انتخاب آن واقعآ به خودتان بستگی دارد. من چند Secured کردیت کارت را بررسی کرده ام و شما می توانید برای برگزیدن یکی از آنها از این مطلب راهنمایی بگیرید.

Secured کردیت کارت دلخواه من Open Sky است.

امیدوارم این تکنیک ها جهت بهبود اسکور کردیتتان مفید باشد. لطفا در کامنت ها ذکر کنید کدام تکنیک برای شما نسبت به بقیه مفیدتر بوده است.

آخرین نکته … شما می توانید یک تیم حرفه ای را جهت بهبود اسکورهای کردیت خود استخدام کنید.

ذکر این نکته ضروری است که ساده ترین و سریع ترین راه برای بهبود کردیت اسکور سپردن آن به یک فرد حرفه ای است. برای انجام این کار می توانید به سراغ یک شرکت کردیت ریپیر حرفه ایی بروید. شرکت Zenith Financial Group با مدیریت مانی حاتمی تخصصی ترین شرکت کردیت ریپیر در جامعه ایرانی به شمار می رود.

مطمئن باشید این تیم به بهترین نحو مشکل شما را حل خواهند کرد.

 شماره تماس ۸۱۸۲۰۰۰۰۰۰۰ و یا می توانید برای اطلاعات بیشتر به وب سایت این شرکت به آدرس www.zenithfg.com مراجعه کنید.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!