۱۰ ساحل برتر کالیفرنیا

3,374

تابستان در راه است و هزاران نفر رهسپار سفر به سواحل برای لذت بردن هر چه بیشتر از آب و ماسه. سواحل سفید و نرم و دریای گرم و شفاف اغلب آن چیزی است که همه آرزویش را در سر می‌پرورانند. اما اگر در جستجوی چیزی متفات هستید، شاید بتوانیم آن را در این فهرست از سواحل عجیب  به شما نشان دهیم. با ما در مرور این گزارش همراه باشید

۱- ساحل سانتا مونیکا

از ۳۰۰ روز آفتاب سانتا مونیکا با فعالیت های فضای باز جالب مثل کلاس های یوگای لب ساحل لذت ببرید. می توانید یک دوچرخه بردارید و در امتداد مسیر دوچرخه سواری ۳۵ کیلومتری خلیج جنوبی که در امتداد خط ساحلی خیره کننده اقیانوس آرام امتداد دارد جوامع ساحلی را بکاوید.

موج سواری در سانتا مونیکا فقط یک فعالیت نیست بلکه راه و رسم زندگیست. موج سواران محلی را می توان همه جای شهر دید؛ نه فقط لب ساحل. بد نیست یک کلاس بردارید، موج سوارها را سوار بر امواج تماشا کنید یا به یک مغازه تخته موج سواری بروید و با خودتان تخته موج سواری بردارید تا شبیه موج سوارها شوید.

10 ساحل برتر کالیفرنیا

سانتامونیکا بابت برخورداری از برخی از دلنشین ترین غروب های ساحلی معروف است. چه کسی بدش می آید تماشا کند خورشید چه طور در خط افق پایین می رود و در افق پرنور محو می شود و در عین حال صدای برخورد امواج به ساحل را گوش کند؟

۲- ساحل کورونادو

این ساحل از جزیره کورونادو تا ساحل ایمپریال کشیده شده، ساحلی کامل برای گذراندن روزتان هرچه ارام‌تر و بدور از همهمه گردشگران. کنار ساحل می‌توانید بدنبال گوش ماهی‌های نقره ای زیبا بگردید یا در آبهای گرم ساحلی شنا کنید.

۳-در حرکت در امتداد بزرگراه پسیفیک کوست در کارمل توقف کنید و ماسه های نرم ساحل کارمل را ببینید.
از سان فرانسیسکو ۲۰۵ کیلومتر به سمت جنوب (مسیر یک کالیفرنیا) در بزرگراه پسیفیک کوست بروید تا مهمان مناظر خیره کننده ساحل با صخره های زیاد و گشت و گذار عالی شوید. این مسیر دیدنی از شهرهای لب ساحل اقیانوسی چشم نوازی مثل کارمل می گذرد که پر است از رستوران، بارهای نوشیدنی و مغازه. مرکز شهر هم درست بالای ساحل کارمل واقع است که امتداد ماسه سفید با درختان سرو معلق در باد مشخصه اش است. اگر برنامه شنا یا موج سواری دارید،احتمالا باید با خودتان مایو بیاورید. آب اندکی سرد است.
با نوشیدنی و پنیری که از مغازه های محلی خریده اید برای خودتان در ساحل پیک نیک بگیرید و زیر آفتابی که بر اقیانوس آرام می تابد آفتاب بگیرید یا تا استخرهای جزر و مدی براق انتهای جنوبی ساحل پیاده بروید و ستاره دریایی و خرچنگ ببینید.
اقامت: وقتی مشغول گشت و گذار در ساحل نیستید، در استخرهای روباز آب گرم استراحت کنید یا از کلاس های یوگا و دوچرخه سواری کوهستان در هایات کارمل هایلندز  لذت ببرید.

۴-ساحل لاگونا

حاشیه ی شهر ساحلی لاگونا از سواحل بسیار زیادی پر شده است.یک ساحل را فقط امتحان نکنید، چون از دستتان خواهد رفت. ساحل کرسسنت، ساحل هزار قدمی، ساحل اصلی و ساحل شیشه ای فقط چند نمونه از ساحل های زیبای شهر لاگونا هستند.

۵- ساحل هانتینگتون

تجربه ی دیدن کالیفرنیا بدون موج سواری کامل نمی شود. در این ساحل شما تعداد زیادی موج سوار و اسکله خواهید دید. چاله های زیادی برای درست کردن آتش دارد و این ساحل برای مهمانی های شبانه بی نظیر است.

۶-ساحل ونیز

ساحل ونیز کالیفرنیا خیلی منحصر به فرد است، نه تمیزی آب یا داشتن شن های خیلی بی نظیر، بلکه برای قدم زدن روی شن های ساحل است.

۷-ساحل فایفر

عکس های روی کارت پستال های کالیفرنیا از این ساحل کرفته شده است. ساحل بسیار زیبا، خلوت و با سنگ های بسیار بزرگ و زیبا، و منظره ی دیدنی برای فروب آفتاب دارد.

۸- ساحل ال ماتادور

شهر ساحلی در حومه غربی لس آنجلس در ایالت کالیفرنیای آمریکا می‌باشد. این شهر ویلانشین به طول ۳۴ کیلومتر در امتداد اقیانوس آرام قرار گرفته و به دلیل داشتن آب و هوای معتدل، سواحل شنی و ویلاهای بسیاری از ستاره‌های هالیوود و  دیگر سرشناسان صنعت سرگرمی، شهرت پیدا کرده است.

۹- شما نمی توانید در این قسمت ساحل شنا کنید، حتی دراز کشیدن در این ساحل به خاطر بادهای متداوم لذتی ندارد، ولی دیدن پل طلایی یا همان گولدن بریج بسیار دیدنی است.

۱۰- ساحل پل طبیعی

ساحل سنتا کروز معروف به پل طبیعی است، این ساحل برای قدم زدن، دویدن و دیدن نهنگ های آن منطقه بسیار مناسب است.

منبع : Us News 

گروه ايرانيان آمريكا

مترجم : على گل صباغ

مطالب مربوط

از تهران تا لس‌آنجلس با عمل بینی

۸ تا از بهترین مراکز خرید در لس آنجلس کالیفرنیا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!