فروشگاه تارگت و ۱۰ راز بزرگ برای خرید موفق از آن

فروشگاه تارگت
363

فروشگاه تارگت و ۱۰ راز بزرگ برای خرید موفق .همه مردم برای داشتن خرید عالی هم از نظر صرفه جویی در هزینه و هم خرید جنس با کیفیت عالی مشتاق هستند در مقاله زیر چند راه عالی برای داشتن خریدی کامل و باصرفه در فروشگاه تارگت را در اختیار شما میگذاریم . با مد نظر قرار دادن این ۱۰ روش میتوانید در بهترین زمان و بهترین موفعیت از فروشگاه های تارگت اجناس مورد نیاز خود را خریداری کنید.  با هم این موارد را مورد بررسی قرار میدهیم.

 

در جدول زیر اشاره شده است که در کدام روز چه جنسی ازفروشگاه تارگت مارکت به حراج گذاشته خواهد شد.
دوشنبه: kids’ clothing, electronics, accessories, books, baby items and stationary
سه شنبه: women’s clothing, pets, domestics, and market food items
چهارشنبه: health and beauty, diapers, lawn/garden items, men’s clothing and furniture
پنج شنبه: housewares, shoes, lingerie, toys, sporting goods, decor and luggage
جمعه: cosmetics, auto, hardware and jewelry

همیشه به تیکت های قرمز رنگ روی اجناس توجه کنید شما با مشاهده قیمت سابق و قیمت کنونی میتوانید متوجه بشید که این جنس در این روز به خصوص به چه قیمتی به حراج گذاشته شده اند.

اگر قیمت یک جنس با عدد ۰٫۰۶ و ۰٫۰۸ به پایان میرسید به این معنی است که این جنس همچنان در فروشگاه تارگت انبار موجود است و به زودی مجددا قیمتش کاهش خواهد یافت.

شما برای برگشت یک جنس به راحتی و بدون پرداخت چیزی میتوانید با رفتن به سایت انلاین مرجوع کردن کالا یک لیبل برگشت پر کنید و بعد از آن تارگت خود هزینه برگشت را میپردازد.

تارگت سیستم بسیار جذابی برای رقابت با رقیبانش دارند اگر شما تبلیغ جنسی از رقبای آنها را برای آنها ببرید میتوانید با همان قیمت آن وسیله را از آنها بگیرید.

شما میتوانید با ثبت نام در سایت تارگت بدون نیاز به پرینت کوپن ها از آنها استفاده کنید چون آنها این کوپن ها را مستقیما به تلفن همراه شما میفرستند.

نرم افزار موبایل فروشگاه تارگت بیش از ده کوپن مختلف را به صورت هفتگی به مشتریان خود عرضه میکند پس بهتر است قبل از خرید یا در هنگام خرید حتما نرم افزار تارگت را در گوشی خود چک کنید.

اگر شما یک وسیله ای که در تخفیف قرار دارد را هم اکنون میخواهید اما موجودی آن تمام شده است میتوانید با درخواست دادن آن به بخش سرویس میهمان در نوبت قرار بگیرید و هر زمان که دوباره آن جنس قابل دسترس شد با همان قیمت تخفیف خریداری کنیدش.

بر اساس تجربه خریداران بهتر است که با استفاده همزمان و ترکیبی از کوپن های کارخانه و فروشگاه از تخفیف دو برابر بهرمند شوید.

و در اخر بسیاری خوانندگان به ما گفتند که با استفاده از چرخ دستی نرم افزار تارگت توانستند که یک تخفیف را در تارگت ذخیره کنند و در موقع مناسب از آن استفاده کنند.

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Tiphero

مطالب مربوط:

فروشگاه كاستكو و نكته هايي كه در موردش نميدانيد

راز خرید از کاستکو بدون عضویت!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!