گلوستن و کارناوال ماردی گراس امسال با عیش و نوش شروع و در روز چهارشنبه با آتش بازی تمام

گلوستن
325

گلوستن و کارناوال ماردی گراس امسال شامل یک مراسم عیش و نوش دو هفته ای بدون وقفه شروع و در روز چهارشنبه با آتش بازی تمام  .زمان کارناوال ماردی گراس سال ۲۰۱۸ در گلوستن فرا رسیده آن ها می دانند که چگونه در گلوستن پارتی بگیرند. از موزیک های آلترناتیو راک everclear تا موزیک های کانتری توسط کرونر کوین فولر تا ضربات تند هیولای EDM.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از Houston Press  کارناوال ماردی گراس امسال در گلوستن شامل یک مراسم عیش و نوش دو هفته ای بدون وقفه می باشد تا اینکه در روز چهارشنبه با آتش بازی تمام می شود.غالبا ما به شرکت کننده گان در کارناوال، تسبیح های رنگی می اندازیم و از روی بالکن ها تماشا می کنیم. با یک عالمه دسته و کارناوال برای انتخاب، که شامل تکرار تجانو گراس سال گذشته می باشد، امسال برای هر کسی در هر سنی چیزی وجود خواهد داشت.

به طور کلی رژه های روز بیشتر دوستانه و خانوادگی هستند در حالی که رژه های شب یک فضای پارتی را به وجود می آورند. ما یک قدم جلوتر می رویم و این سوال را می پرسیم: شما جزو کدام گروه هستید؟ریتم دنس قوی و عجیب:ریتم قوی گردان پیاده نظام بالاشهر، دسته ی ماشین های گلف نامتعارف، رژه ی ماشین های گروه D’iHeartMedia همه متناسب با برنامه هستند و آخر هفته، دوم تا سوم فوریه شروع می شوند.لین کست، مدیر ارتباطات کنوانسیون جزیره گلوستن و دفاتر بازدید گلوستن می گوید اهالی هیوستون به هنرهای ماشینی خود مشهور هستند، ماشین های گلف عجیب و غریب با هر چیزی که بتوانید تصور کنید تزئین می شوند.

ما ماشین های گلفی را دیده ایم که با اشیائی پوشیده شده اند و به گونه ای شبیه ماشین های ترانسفورمر طراحی شده اند. دیده ایم که با قوطی ها و پر ها دکور شده اند.هر کسی می تواند در دسته ی چتر که برای عموم آزاد است شرکت کند. شرکت کنندگان تنها باید یک چتر تزئین شده با خود بیاورند. آن ها به قدم زدن و رقص در این کارناوال می روند. او میگوید شرکت کنندگان بسیار زیادی در این دسته شرکت می کنند. یک گروه مشهور در رژه ی چتر داریم _که همه لباس های صورتی و سیاه می پوشند _ که مخصوص هوشیاری در رابطه با سرطان است.

تازه های امسال:نمایش اسب سواری هیوستون برای ثبت رکودهای هر ساله در روز تجانو حضور میابند و به نظر می آید که یک اجرای الهام بخش قدرتمند هم در جزیره داشته باشیم.برنامه ریزان، دومین حضور فستیوال مذهبی کارناوال گراس را در دسته ی امسال ترتیب داده اند.همچنین یکی از برنامه های جدید امسال، اجرای کارناوال ماردی گراس در اولین شب اجرای دسته گلوستن می باشد که ساعت ده شب در منطقه  strand برگزار می شود.

گلوستن و کارناوال ماردی گراس امسال شامل یک مراسم عیش و نوش دو هفته ای بدون وقفه شروع و در روز چهارشنبه با آتش بازی تمام

شرکت کنندگان:بزرگترین گروه، شوالیه های افسانه ی شب بزرگ موموس هستند. این بزرگترین دسته ای هست که برنامه ریزی شده و شامل تعداد بیشتری از مردم می شود.سال های گذشته تنها راه حضور در جشن های بالکنی از طریق دعوت دوستان و آشنایان بود. اما امسال تعداد زیادی از برنامه ریزان میزبان مردم در بالکن هایشان هستند، به همراه مشروب فروشی های پولی، موزیک و نمایی عالی از گذر دسته ها.

دوستی _ خانوادگی:یکشنبه ی دوم سه پیشنهاد برای خانواده ها دارد. بیمارستان های خیریه برای کودکان، دسته ی طلوع آفتاب برای کودکان در بعد از ظهر، و دسته ی کودکان ماردی گراس، در ساعت ۳ بعد از ظهر.

اهالی جزیره:اگر به دنبال مکانی برای دیدن اهالی جزیره و زادگاه خودتان و جشن کمتر می باشید، دسته ی بزرگ سه شنبه، بیشتر یک رژه ی محلی می باشد. بیشتر بومیان می آیند و در آن شرکت می کنند.

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!