گسترده تر شدن ابعاد مرجوعی گوشت های آلوده به دوازده میلیون پوند!

 

گسترده تر شدن ابعاد مرجوعی گوشت های آلوده به دوازده میلیون پوند : ماه اکتبر گذشته بود که تحت عنوان خبری بد برای طرفداران گوشت قرمز منتشر کردیم که در آن با اشاره به مرجوع شدن بیش از 6.5 میلیون پوند گوشت قرمز تمام هموطنانمان را دعوت به کنترل یخچال هایشان کردیم.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا اما اخیرا و بعد از انتشار آن خبر مجددا سازمان غذا و دارو در پی یک اطلاعیه اعلام کرد باز هم گوشت های آلوده از این کمپانی وجود دارد و باید مقدار 5 میلیون پوند دیگر نیز به حجم گوشت های مرجوعی اضافه شود.

با این حساب و به طور دقیق در مجموع این دو مرجوعی 12,093,271 pounds باید از چرخه غذایی خارج شود.

razagi-final

بر اساس این اطلاعیه گوشت ها متعلق به JBS Tolleson هستند و بسته بندی های انجام شده به تاریخ درج شده بر روی آن July 26th و September 7, 2018 تعلق خواهد داشت .

مسلما هیچ کس این گوشت ها را درون یخچال خود در حال حاضر ندارد اما این اطلاعیه برای افرادی است که گمان می رود آنها این محصولات را در فریزر خود هنوز هم نگه داری می کنند.

این مرجوعی با کلاس اول طبقه بندی شده است و به معنی ریسک بالا برای عموم مردم است و باید توجه شود که در سر تا سر آمریکا نباید از این محصولات استفاده شود همانطور که قبلا هم اشاره شده بود علائم ویروس سالمونلا به صورت استفراغ و اسهال و تب نمایان می شود و در طول 12 تا 72 خود را نمایان می کند .

مشخصا محصولات مرجوع شده رنج بسیار زیادی شامل می شوند اما تنها نکته قابل توجه این است که باید عبارت  ‘EST. 267’ بر روی آن درج شده باشد.

اکثر این محصولات در فروشگاه های  Kroger, Gourmet Burger, JBS Generic, and Showcase توزیع شده اند .

توجه داشته باشید که مصرف این محصولات بسیار خطرناک است و باید از آن جلوگیری کنید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : Tiphero

گسترده تر شدن

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

پیغام نژاد پرستانه

پیغام نژاد پرستانه از طرف یک مامور پلیس در هیستون خبر ساز شد!

  پیغام نژاد پرستانه از طرف یک مامور پلیس در هیستون در شبکه های اجتماعی ...

error: Content is protected !!