گرفتن مار بزرگ از دستشویی منزل یک شهروند اهل تگزاس !

546

گرفتن مار بزرگ از دستشویی منزل یک شهروند اهل تگزاس : بعضی حیوانات و جانواران برای بسیاری افراد وجودشان همیشه در پشت شیشه تلویزیون یا در محیط کنترل شده جالب و قابل تحمل است اما اگر همین حیوانات در مکان زندگی آنها پیدا شود بدون شک میتواند یکی از وحشتناک ترین لحظات را برای آنها رقم زند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا در بسیاری مواقع وجود جانوران مهاجم در محیط زندگی انسان ها موجب ایجاد تلفات جانی و مالی می شود و بسیاری زمانی از حضور آنها متوجه می شوند که بسیار دیر شده است و این جانوارن آسیب خود را وارد کرده اند اما بعضی اوقات نیز انسان ها قبل از وقوع هر حادثه ای از حضور جانوران مزاحم آگاه می شوند و اگر خود نتوانند با آنها مقابله کنند اولین و مطمئن ترین کار تماس با نیرو های امدادی است که برای کمک رسانی به این افراد در محل حاضر می شوند.

ماجرایی مشابه اخیرا در منطقه جنوب تگزاس رخ داده است که در پی آن ماری بزرگ از زیر دستشویی خانه شخصی توسط نیرو های امدادی سالم بیرون کشده شده است.

دفتر کلانتری منطقه Bee County در روز شنبه تصاویری را منتشر کرد که در پی آن یک افسر خانوم در حال کلنجار رفتن برای گرفتن ماری در زیر دستشویی منزل شخصی است و همانطور که در تصاویر مشاهده می شود این مار بعد از مدتی تلاش زنده بیرون کشیده شد و این افسر نیز عکس پیروزی با آن را گرفته است.

در توضیح این حادثه اعلام کردند که این مار نه تنها مار سمی نیست بلکه یکی از زنجیره های غذایی این حیوان خوردن مار های سمی است و به همین دلیل هنگامی که این مار سالم پیدا شد دوباره به طبیعت بازگشت!

گرفتن مار

indigo-3_1528746417139-jpg_45149200_ver1-0_640_360

این مار از طریق دربی که برای ورود سگ به خانه تعبیه شده بود وارد منزل شده بود .

ماموران اعلام کردند در طول امسال تماس های مبنی بر حضور مارها در منزل بسیار زیاد شده است و دلیل آن گرمای بی سابقه هواست که موجب آن می شود که این جانوران برای فرار از گرما به منطقه مسکونی انسان ها پناه بیاورند.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

گرفتن مار

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!