گران فروشی در زمان وقوع توفان در کارولینا ممنوع و با جریمه سنگین همراه است!

 

گران فروشی در زمان وقوع توفان در کارولینای شمالی و جنوبی ممنوع و با جریمه سنگین همراه است: متاسفانه در گذشته در طول وقوع حوادث طبیعی و شرایط بحرانی در آمریکا شاهد آن بوده ایم که بعضی صاحبان کسب و کار اقدام به گران کردن برخی اقلام اساسی از جمله مواردی که افراد برای جان سالم به در بردن از این شرایط نیاز دارند میکنند .
به گزارش سایت ایرانیان آمریکا همانطور که مطلع هستید احتمال وجود توفان سهمگینی که در بیست و پنج سال گذشته در آمریکا بی سابقه بوده است در شرق آمریکا و به خصوص در کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی وجود دارد و با توجه به این موضوع مقامات در مورد احتمال گران فروشی برخی افراد در این شرایط هشدار شدید داده اند.
بر همین اساس جنرال جاش استین عنوان کرده است که انجام این عمل کاملا بر خلاف قوانین کارولینای شمالی می باشد و همکاران من به شدت با این افراد برخورد خواهند کرد.
این بدان معنی است که اگر در طول وقوع هاریکن فلورانس هر کدام از اقلام حیاتی که برای زنده ماندن در این شرایط را به آن احتیاج دارید مانند آب، سوخت و هزینه خدمات حیاتی مانند زمانی که درختی بر روی منزل شما افتاده است توسط فروشنده ای بیشتر از قیمت معمول محاسبه شد کاملا بر خلاف قانون این منطقه است .
در پایان اقای استین اعلام کردند که اغلب کسب و کارها در این شرایط به درستی و منصفانه عمل میکنند اما اگر به هر دلیلی شخصی را مشاهده کردید که بیشتر از آنچه تعیین شده است اقدام به دریافت وجهی کرد سریعا مراتب را به دفتر ما گزارش دهید تا ما آنها را به مسیر درست بازگردانیم!
همچنین بر اساس گفته اقای استین هر شخصی که در طول این توفان دچار آسیب شود تا سقف ۵۰۰۰ دلار غرامت دریافت خواهد کرد و همکاران ما به دنبال پیدا کردن افراد آسیب دیده در صورت وقوع حادثه خواهند بود.
با توجه به اینکه تا ۴۵ روز بعد از توفان نیز این قانون پا برجا است باید توجه داشته باشید که میتوانید از طریق لینک زیر
https://ncdoj.gov/disaster

به اعلام شکایت بپردازید همچنین از طریق دو شماره تلفن زیر نیز میتوانید شکایات تلفنی خود را مطرح کنید.

For North Carolina, call: 1-877-5-NO-SCAM

razagi-final
sadaf-omidi

For South Carolina, call: 1-803-737-3953

عضويت  در ایرانیان آمریکا

با تشکر از اقای امیر برای ارسال این مطلب

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع: fox

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

حمله به مهمانی

حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت+ویدئو!

  حمله به مهمانی دانش آموزان در کالیفرنیا حداقل 12 کشته بر جای گذاشت : ...

error: Content is protected !!