کیانوش رزاقی پاسخ به سوالات راجع به فرمان ترامپ برای ممنوعیت صدور ویزا برای ایرانیان قسمت اول

کیانوش رزاقی
442

کیانوش رزاقی و پاسخ به سوالات راجع به فرمان ترامپ برای ممنوعیت صدور ویزا برای ایرانیان .پاسخ به سوالات ایرانیان راجع به فرمان ترامپ برای ممنوعیت صدور ویزا برای ایرانیان .با توجه به دستور اخیر دیوان عالی آمریکا کیانوش رزاقی، وکیل رسمی دادگستری و مهاجرت در ایالات متحده آمریکا،

⚠️⚠️هشدار: دفتر وکالت کیانوش رزاقی صرفا جهت اطلاع رسانی دقیق بر اساس تجزیه و تحلیل اطلاعات موثق و برای کمک به فارسی زبانان جهت دریافت اطلاعات حقوقی صحیح در رابطه با امور قانونی در آمریکا اقدام به راه اندازی این کانال تلگرامی کرده است.
دفتر ما هیچ ارتباطی با هیچ کانال تلگرامی دیگری نداشته و هرگونه اطلاعات و اخبار را صرفا از طریق همین کانال تلگرام منتشر می کند. ما برای ارائه این خدمت هیچ گونه مبلغی دریافت نمی کنیم و تحت هیچ شرایطی از کسی نمی خواهیم که برای عضویت در این کانال پولی پرداخت کند یا وکالت پرونده اش را به ما بسپارد.

⚠️دفتر وکالت کیانوش رزاقی هیچ مسئولیتی در قبال مطالبی که توسط برخی کانال های تلگرامی که توسط افراد شیاد و کلاهبردار بویژه در ایالت کالیفرنیا اداره می شود ندارد. هرگونه بازنشر مطالب کانال تلگرام ما باید از طریق فوروارد کامل تمام مطلب همراه با شناسه کانال در ذیل مطلب باشد.
👈 نه تنها دفتر ما بلکه هیچ وکیلی در شرایط فعلی کمکی به پناهجویان خارج از آمریکا از جمله ترکیه نمی تواند ارائه دهد.
👈چنانچه مطلبی را از قول کیانوش رزاقی در کانال های تلگرامی ملاحظه کردید تنها زمانی می توانید به صحت آن‌ اعتماد کنید که شناسه کانال ما زیر آن درج شده باشد و بتوانید با کلیک روی آن شناسه وارد کانال ما شده و عین همان مطلب را ملاحظه کنید.
👈در حال حاضر تنها کانال تلگرامی پرمخاطبی که ما مطمئن هستیم با رعایت صداقت و امانت مطالب کانال ما را منتشر می کند کانال “ایرانیان آمریکا” است.

👈توجه داشته باشید که فهم و ارائه تجزیه و تحلیل حقوقی قوانین کاری تخصصی بوده و افراد فاقد پروانه وکالت در آمریکا حق هیچ گونه اظهار نظری در رابطه با قوانین آمریکا را ندارند. افراد شیاد و کلاهبرداری که ادعا می کنند در ایران وکیل هستند و در آمریکا با وکلای آمریکایی کار می کنند حق انجام هیچ گونه اقدام و ارائه هیچ گونه مشاوره ای در رابطه با قوانین آمریکا از جمله امور مهاجرتی را ندارند.
👈هرگونه مشارکت وکلای دارای مجوز در آمریکا با افراد فاقد پروانه وکالت تخلف صریح انتظامی بوده و منجر به ابطال پروانه وکیل می شود. لذا هیچ وکیلی حاضر نیست پروانه وکالت خود را در اختیار دیگران قرار دهد و ادعای افراد شیاد مبنی بر همکاری با وکلا دروغ و کلاهبرداری است.
👈 دفتر ما هیچ نماینده یا کارگزاری در هیچ مکان دیگری ندارد و هرگونه ادعای ارتباط با دفتر ما کذب محض است.

📞📧 لطفا توجه داشته باشید تنها راه ارتباط با دفتر وکالت کیانوش رزاقی و دریافت وقت مشاوره از طریق ارسال ای میل به آدرس زیر است:
Razaghilawappointment@gmail.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!