کودک ۱۳ ساله معلول توسط مادرش با ودکا کشته شد!

کودک 13 ساله معلول توسط مادرش با ودکا کشته شد!
362

کودک ۱۳ ساله معلول توسط مادرش  کشته شد!مادری که برای ساکت کردن فرزندش معلولش به او ودکا خورانده بود و باعث مرگ وی شد به ۱۲ سال حبس محکوم شد. Melissa Robitille که ۴۱ سال سن دارد در سال ۲۰۱۴ بعد از اینکه در ظرف غذای پسر به شدت معلولش ودکا ریخت باعث مرگ وی شد هم اکنون به ۴ تا ۱۲ سال حبس محکوم شد.او که این کار را در سال ۲۰۱۴ به همراه دوست پسرش انجام داده بود اخیرا حکم خود را از دادگاه گرفت .

در حاشیه مراسم دادگاه او به خبرنگاران گفت من از قاضی درخواست میکنم که به من رحم کند و حکم سبک تری به من بدهد چون در حال حاضر نیز با عذابی ابدی درون خود رو به رو هستم که تا لحظه مرگ همراه من خواهد ماند.بعد از اعلام نتیجه دادگاه که با محکومیت مادر ایساک (کودک کشته شده) همراه بود آنها با واکنش مردم خشمگینی رو به رو شدند که به دنبال عدالت برای ایساک بودند و حکم صادره را کافی نمیدانستند.

اطرافین ایساک نیز مطالبی زیادی را نسبت به هوش و استعداد وی اعلام میکنند و میگوید او به قدری باهوش بود که با کوچکترین نشانه از هر شخصی او را تشخیص میداد و خیلی فعال و انرژیک بود آنها عمل مادرش را وحشیانه خطاب میکنند و غیر قابل بخشش میدانند. اقلب آنها بر این عقیده هستند که ۴ تا ۱۲ سال زندانی برای این جرم بسیار کم است.

https://youtu.be/yrrKoZfh3aU

صبح ۲۲ آگوست بعد از تماس با پلیس و اعلام مرگ ایساک جنازه وی به بیمارستان منتقل شد وی که از بیماری عقب ماندگی ذهنی و مشکل مغزی رنج میبرد نابینا و کر هم بود و الکلی که به وی خورانده شد باعث مرگ وی شده است و در واقع کودک ۱۳ ساله معلول توسط مادرش کشته شد!میزان الکلی که در بدن وی بود دو برابر مقداری بود که برای رانندگی مجاز نمی باشد.

وی که باید ۸۰ ساعت در هفته به تمرین تکلم میپرداخت و هر ساعت از شبانه روز تحت نظارت قرار میگرفت به جای اینکه در تیوب غذایش ویتامین های لازم بدن وی و غذای مقوی بچه وارد شود الکل در آن قرار گرفت و در اثر آسیب شدید مغزی جان خود را از دست داد.

 

با این حال مادر و دوست پسر مادرش اعلام میدارند ما در تمام مدت به او علاقه و محبت داشتیم و شدیدا متاثر هستیم زمانی که ایساک به دنیا آمد به دلیل مشکلات مغزی شدید دکتر ها میگفتند بیشتر از شش ماه زنده نخواهد ماند اما ما در تمام این سال ها از او مراقبت کردیم ولی آن شب خطای بزرگی انجام دادیم!

دادگاه که از جوئن سال ۲۰۱۵ در حال بررسی این پرونده هست هر دوی آنها را گناهکار اعلام کرده است.

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :  Dailymail

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!