کنترل سرعت سختگیرانه به مدت یک هفته در جاده های نیویورک!

 

کنترل سرعت سختگیرانه به مدت یک هفته در جاده های نیویورک : بر اساس اطلاعات به دست امده ماموران انتظامی در منطقه نیویورک برنامه ای یک هفته ای برای سخت گیری بیشتر نسبت به اجرای قوانین محدودیت سرعت مجاز در کل ایالت و جاده های محلی دارند که از یک تا هفت اگوست این محدودیت ها اجرا خواهد شد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  بر اساس مطالعاتی که اخیرا در مورد کشته شدگان در تصادفات جاده ای منتشر شده است محققان به این نتیجه رسیده اند که سرعت غیر مجاز یکی از عوامل اصلی در فوت شهروندان آمریکا در این منطقه است که با برگزاری مانور هایی شبیه به این ماموران انتظامی این منطقه توانسته اند تا حد زیادی از این آمار بکاهند!

یکی از مسئولان در همین رابطه عنوان کرده است که قصد اصلی ما این است که رانندگان در هنگام رانندگی تمام حواسشان به رانندگی باشد و امنیت جاده را حفظ کنند اما متاسفانه به دلیل وجود وسایل الکترونیکی جدید این امر کمتر مورد توجه قرار می گیرد که باعث وقوع تصادف می شود.

razagi-final

در آگوست سال 2016 یکی از مرگبار ترین زمان ها در جاده های این منطقه بوده است که باعث مرگ 39 نفر در آن زمان شده است و بر اساس نظر یکی از ماموران انتظامی از هر 10 راننده در این منطقه 3 راننده قوانین سرعت را رعایت نمی کنند.

جالب است بدانید در طول کمپ سال گذشته 21,148 جریمه صادر شد که 9,205 آنها برای عدم رعایت قوانین سرعتی 348 برای عدم تمرکز در رانندگی و 214 نفر نیز به دلیل جرایم سنگین تر رانندگی بازداشت شده اند.

در مجموع در 27% از حوادث رانندگی سرعت غیر مجاز عامل اصلی وقوع تصادف مرگبار است و به همین دلیل نیز ماموران توجه ویژه ای به این فاکتور مهم می کنند و طبیعی است که در طول این یک هفته که به هفته سرعت نیز مشهور شده است سخت گیری ها در مورد رانندگانی که قوانین ترافیکی را رعایت نمی کنند نیز بیشتر می شود.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : theyeshivaworld

کنترل سرعت

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!