کمک هزینه نصب پنل های خورشیدی در برخی از مناطق آمریکا

 

کمک هزینه نصب پنل های خورشیدی در برخی از مناطق آمریکا : شرکت های انرژی در حال جنگی دشوار و سخت هستند که مسلما در نهایت بازنده این جنگ خواهند بود و آنها از هم اکنون در حال سرزنش کردن مشتریان خود برای استقبال از طرح دخیره انرژی دولت هستند.

در واقع آنها در حال سرزنش افرادی هستند که مردم را برای جایگزین کردن سوخت های فوسیلی و به 0 رساندن هزینه پروژه های آن تشویق میکنند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از Energybillcruncher  تا به امروز استفاده از پنل های خورشیدی و سوخت های تجدید پذیر امری به صرفه به دلیل تجهیزات مورد نیاز آنها نبوده است اما هم اکنون دولت های فدرال برای برخی از مناطق تسهیلات بی نظیر تا 1000 دلار در نظر گرفته است و آنها را به استفاده از این سوخت های تجدید پذیر تشویق کرده است که این تسهیلات میتواند تا 100% هزینه های مربوط به نصب یک پنل خورشیدی را پوشش دهد.

razagi-final
sadaf-omidi

 

هنگامی که بسیاری از صاحب خانه ها سایت Energybillcruncher را برای مشاهده صلاحیت خود جهت دریافت این کمک هزینه را مشاهده کردند بسیار شکه شدند زیرا بسیاری از آنها میتوانستند این امکانات را به صورت رایگان دریافت کنند.

شما هم میتوانید به راحتی با وارد کردن زیپ کد شهر محل زندگی خود متوجه شوید که کدام یک از سیستم های جتیگزین برای شما مناسب است و امکان استفاده از این تسهیلات را دارید یا خیر!

حتی در این سایت امکان محاسبه این که با استفاده از این سیستم جدید چه میزان میتوانید در مصرف سوخت و هزینه آن صرفه جویی کنید برای بسیاری از مردم تا صرفه جویی 50% در طول این فرآیند اتفاق افتاده است و علاوه بر آن با صرفه جویی در هزینه قبض های انرژی آنها توانسته اند تا سالانه 14000 دلار را در جیب خود نگه دارند.

 

 

چگونه برای دریافت این تسهیلات اقدام کنم؟

 

ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید .

https://www.energybillcruncher.com/pa/cl?pl=fbtn

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 

بعد از اینکه وارد سایت شدید به تعدادی از سوالات ساده جواب میدهید و در نهایت از طرف سایت به شما اعلام میشود که میتوانید از این تسهیلات استفاده کنید یا خیر !

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Energybillcruncher

کمک هزینه

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!