کمپانی اپل برای حل مشکل باطری بسیاری از آیفون ها طرح ویژه قرار داده است!

200

کمپانی اپل برای حل مشکل باطری بسیاری از آیفون ها طرح ویژه قرار داده است: اگر شما خوشحال هستید که یک گوشی آیفون خریداری کردید و مدل آن از ۶ بالاتر است باید بدانید که ممکن است با یک نقص فنی در گوشی خود رو به رو شوید!

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا شاید دارندگان نسل جدید آیفون ها  با این مسئله مواجه شده باشید که باطری گوشی شما به سرعت خالی می شود و آن را گردن بسیاری از نرم افزار ها یا بازی های خود انداخته باشد.

اما حقیقت آن است که بعد از فشار مشتریان به کمپانی اپل آنها اعتراف کردند که برای عملکرد بهتر گوشی های آیفون از یک نوع باطری به خصوص در مدل های بعد از آیفون ۶ این مشکل به وجود آمده است .

به همین دلیل اخیرا این کمپانی تصمیم گرفت با پرداخت مبلغ اندکی بین ۲۹ تا ۵۰ دلار به تعویض باطری هایی که عملکرد خوبی ندارند بپردازد و این سیستم برای تمام مدل های بالاتر از ۶ قابل اجرا می باشد.

اگرچه بسیاری انتظار داشتند این تغییر به صورت رایگان انجام بپذیرد اما باز هم این پیشنهاد میتواند برای بسیاری از افراد پیشنهاد خوبی باشد.

دارندگان آی فون هایی که ظرفیت قابل استفاده باطری گوشی آنها کمتر از ۸۰% می باشد می توانند از این طرح استفاده کنند شما میتوانید از نزدیکترین اپ استور محل خودتان کمک بگیرید یا با استفاده از دستور زیر شرایط بهره مندی از این امکان را کنترل نمایید:

  • Go to Settings > Battery
  • Select ‘Battery Health’
  • Check the figure displayed under the ‘Maximum Capacity’ label

اگر عبارت ‘Maximum Capacity’ به شما مقدار کمتری را نشان داد می توانید برای تعویض باطری خود اقدام کنید.

نکته بسیار مهم این است که شما تا پایان دسامبر میتوانید از تخفیف این کمپانی که با پرداخت ۲۹ دلار باطری شما را تعویض می کند استفاده کنید و بعد از این تاریخ باید مبلغ ۷۹ دلار را برای این کار پرداخت کنید.

با توجه که بسیاری از گوشی ها دچار این مشکل هستند هر چه زودتر برای رفع این مشکل اقدام کنید.

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : TIPHERO

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!