کلاهبرداری اطلاعات کارت اعتباری از زن و شوهری سالخورده مبتلا به سرطان حاد

560

کلاهبرداری اطلاعات کارت اعتباری از زن و شوهری سالخورده مبتلا به سرطان حاد  .زن و شوهری سالخورده قربانی یک کلاهبرداری شدند که طی آن اطلاعات کارت اعتباری آنها به سرقت رفت اما آنها که به سرعت متوجه این اتفاق شدند سریعا به پلیس مراجعه کردند و موضوع را اطلاعات دادند و همچنان ماموران در پی یافتن کارت اعتبار آنها هستند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از ABC 13 این کلاهبردار یک زن ۸۸ ساله که مبتلا به سرطان حاد هست را مورد دستبرد قرار داده است که از این راه توانسته است هزاران دلار از حساب وی دزدی نماید .

الدون و واندا دولنی ۶۸ سال است که ازدواج کردند و نکته جالب در مورد این زوج در میانه ازدوجشان بوده است و هنگامی که این زن برای مقابله با بیماری سخت همسرش سالها در کنار وی مبارزه کردو دقیقا هنگامی که بیماری وی به مراحل حاد رسیده بود این کلاهبردار از راه رسید و توانست واندا را برای افشای اطلاعات حسابش متقاعد کند .

در این باره همسر وی میگوید او به شدت در حال مبارزه با بیماری خود بود و زمانی که حال خوشی نداشت چهار رقم کارت اعتباری خود را به این کلاهبردار داده است. همسر وی به سرعت متوجه این کلاهبرداری شد اما برای متوقف کردن این کلاهبردار بسیار دیر بود زیرا این شخص هزاران قبض را در فلوریدا به نام این شخص صادر کرده بود. نکته جالب اینجاست که الدون میگوید در طول ۲۰-۳۰ سال گذشته ما هرگز در فلوریدا نبوده ایم.

در حالی که وی روز های آخر عمر خود را سپری میکند باید با قبض هایی که به نام آنها صادر شده است و مجبور به پرداخت آنها هستند سر و کله بزند اگرچه در بسیاری موارد جلوی صدور قبض ها گرفته شده است اما همپنان مبالغ زیادی بدهکار هستند.

این حادثه روز های اخر عمر الدون را زجر آور تر کرد و با این حال این قرض ها به پسر و همسرش انتقال خواهد یافت و آنها مصرانه درخواست دارند که قبض های تقلبی فلوریدا از حساب آنها حذف شود و مابقی بدهی ها به سرعت پرداخت خواهد شد زیرا الدون شخصی نبوده است که در تمام عمر خود چیزی را به رایگان بخواهد .

با این حال همچنان این خانواده درگیر حل این مشکل است و آنها از مردم درخواست کردند همیشه مراقب این کلاهبرداری ها باشند همپنین از تمام کسانی که در حل این مشکل به آنها کمک کردند تشکر زیادی کردند.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!