کلاهبرداران جدید در آمریکا و صاحبخانه های جدید مواضب نامه ها باشید

 

کلاهبرداران جدید در آمریکا و صاحبخانه های جدید به ایمیلشان نگاه کنند و مواضب باشید . وقتی صحبت از مالیات دادن و معافیت های مستغلات و املاک می شود، صاحبخانه های جدید گاهی ادعا می کنند که خبردار نشده اند یا سرشان شلوغ بوده و متوجه نبودند. پس اگر به تازگی خانه ای خریداری کرده اید، حواستان به همه نامه هایی که به محل سکونتتان ارسال می شود باشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از Better Business Bureau در بین خیلی از نامه های بی فایده، امکان دارد که نامه ای از طرف ادارات خدمات ثبت املاک (کمپانی های تهیه و ثبت مدارک املاک) وجود داشته باشد. نامه هایی که به نظر رسمی هستند، عنوان “فرم خدمات ثبت املاک” دارند. این نامه ها تقریبا شبیه به نامه های درخواست معافیت های ملکی هستند. صاحبخانه هایی که این نامه ها را دریافت می کنند باید فرم مربوطه را پر کنند و به همراه 45 دلار هزینه، ارسال نمایند.

نامه هایی که از طرف ادارات دولتی ارسال می شوند، طراحی های هوشمندانه و منحصر به فردی دارند. اداره  خدمات ثبت املاک، یک اداره دولتی نیست و وابسته به سازمان های مالیاتی هم نمی باشد. این نامه ها یک تیتر با این عنوان دارند: “فرم تعیین خدمات خانه داری” که بزرگ نوشته شده است:  تاریخ ثبت اموال: 00/00/0000 شماره ی ثبت پرونده در اداره: ثبت نشده است.

razagi-final
sadaf-omidi

حالا مثلا این به نظر رسمی می آید؟ زیرا فرض بر این است که آن ها تاریخی را که من خانه را خریده ام را می دانند. اتفاقا بخاطر داشته باشید که بیشتر این ها حقه هستند و این قبیل اطلاعات عمومی هستند و هر کسی می تواند آن را داشته باشد. عبارت: “ثبت نشده است” برای این است که شما فکر کنید که آن ها مسئول پرونده سازی و بایگانی مدارک صاحبخانه شدن شما هستند، اما در واقع اینطور نیست.

کلاهبرداران جدید در آمریکا و صاحبخانه های جدید مواضب نامه ها باشید

برای اینکه قانونی تر به نظر برسد، پشت برگه کاملا با متنی مربوط به قانون اساسی تگزاس و کد املاک تگزاس که مربوط به صاحب خانه ها می باشد پر شده است.و این به این دلیل است که کلاهبرداران عموما استناد به قانون نمی کنند، درست است؟ پس این کار ایشان باعث اشتباه شما بین اصلی و جعلی می شود. و به همین دلیل شما اشتباها این نامه ها را معتبر فرض می کنید.

همچنین روش کلاهبرداران دقیقا بر عکس نامه های خرید و فروش دیگر است که عادت بر التماس و خواهش کردن دارند. در اطراف نامه نوشته شده است: “اگر از این فرم استفاده نکنید، خانه را به اسمتان نمی زنیم”.شما مجبورید که 45 دلار هزینه بپردازید و فرم را ارسال کنید که آن را برایتان بایگانی کنند تا نشان از صاحبخانه بودن شما باشد.پس این مانند درخواست معافیت مالیاتی برای املاک و خانه و مستغلات یا هر کاری دیگری نیست که شما خودتان بتوانید بدون پرداخت هزینه انجام بدهید.

در نتیجه قوانین تگزاس کمپانی ها را مستلزم می کند که مشخص کنند یک اداره  دولتی نیستند.بسیاری از صاحبخانه هایی که با سازمان غیر انتفاعی BBB تماس گرفته اند می گویند که این درخواست ها آن ها را گیج کرده کرده است، به خاطر اینکه نامه ها کوچک هستند. بررسی نشان می دهد که این درخواست کلاهبرداران نشان از سلب مسئولیت برای ثبت قانونی این املاک دارد و این ثبت را یک عمل اختیاری معرفی می کند.

برای بایگانی و ثبت فرم صاحبخانه بودن شما، شما الزاما نیاز به استفاده از این فرم و این سرویس ندارید. اما گیرندگان این نامه ها مکررا ادعا می کنند که نامه های اداره  خدمات ثبت املاک، گمراه کننده هستند. بسیاری از شاکیان اشتباها فکر می کنند که لازم است حتما 45 دلار بپردازند، اما تشخیص نمی دهند این پرونده سازی و بایگانی و ثبت کردن مدارک در بنگاه های املاک کار بسیار آسانی است و نیازمند پرداخت پول نیست.

فرم های ثبت معافیت ملکی عموما به طور آنلاین وجود دارند و میتوان آن ها را مجانی پر کرد.مواضب کلاهبرداران  باشید  در حقیقت بسیاری از بنگاه های املاک به مالیات دهندگان در این پروسه  پرونده سازی که تقریبا 5 دقیقه طول می کشد کمک می کنند. اگر به تازگی صاحب خانه شده اید احتمالا غرق در نامه های مختلف هستید.
همه نامه ها را به دقت بخوانید. دنبال نامه هایی با عبارت های سلب مسئولیت، که کوچک پرینت شده اند بگردید.

همسر خود را از کلاهبرداری های رایج در این زمینه مطلع کنید. مانند برنامه های معافیت های مالیاتی املاک که صاحبخانه های جدید را هدف قرار می دهند. بگویید که مراقب نامه های مشکوک باشند. بر اساس پروندهای  BBB خدمات ثبت املاک، تعدادی شکایات که مدعی ارائه ی اطلاعات نادرست در خدمات هستند دریافت کرده. شاکیان ادعا می کنند که نامه ها و فرم هایی به ظاهر رسمی از خدمات ثبت املاک دریافت می کنند که به نحوی گمراه کننده هستند و باعث می شوند گیرندگان فکر کنند که از طرف ادارات مالیاتی املاک ارسال شده اند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

شاکیان مدعی هستند که مجبور به پرداخت هزینه برای ثبت و بایگانی املاک شده اند و به آن ها گفته شده که این هزینه برای خدمات ثبت دیگری از آن ها گرفته می شود که یک ثبت اختیاری است و نامه ای که برایشان ارسال شده، از طرف دولت نیست. از بیشتر آن ها درخواست واریز مجدد پول شده است. در 21 اکتبر 2016، سازمان بی بی بی با خدمات ثبت املاک در رابطه با نامه هایی با مضمون “پیشنهاد خدمات تهیه و تدارک سند” تماس گرفت.
اداره ی فرستنده ی نامه ها گفت: ثبت کردن اسناد صاحب خانه بودن، به لحاظ قانونی ضروری نیست.  خدمات ثبت اسناد ملکی یک بخش خصوصی است که به هیچ یک از نهاد های دولتی وابسته نیست. استفاده از این سرویس به لحاظ قانونی ضروری نیست. بی بی بی میگوید این سخنان به اندازه ای مبهم است که می تواند مشتریان را گمراه کند. قانون تبلیغاتی بی بی بی روشن می کند که یک اطلاعیه ی تبلیغاتی به لحاظ کلی میتواند گمراه کننده باشد، اما اگر هر جمله یا کلمه ای را اگر به تنهایی در نظر بگیریم میتواند صحیح به نظر بیاید.

ابن دستورالعمل همچنین میگوید: ارائه ی اطلاعات غلط هم میتواند مستقیما از بیانیه ها و جملات برداشت شود و هم از طریق حذف کردن یا مبهم سازی یک بخش اساسی. بخش 41.0051 از قانون املاک تگزاس می گوید:  رفع و سلب مسئولیت یا روشن سازی مسئولیت، هر دو ضروری هستند. دریافت کننده ی نامه ی تبلیغاتی برای ثبت اسناد ملکی خود، بر اساس این قانون نامه ای که در خواست هزینه می کند دریافت نمیکند، مگر اینکه در کاغذی ضخیم (مقوایی)، به صورت درشت (بلد شده) یا با حروف بزرگ، جمله ای را نوشته باشد که به مفهوم جمله ی زیر باشد:

این یک اطلاعیه ی تبلیغاتی برای خدمات می باشد. این یک سند رسمی از طرف دولت تگزاس نیست. سازمان بی بی بی از این بنگاه دارها درخواست کرده که نوع تبلیغات را به نحوی تغییر دهند که به طور واضح و روشن بیان کند که این نوع اسناد، رسمی و دولتی نیستند و تنها تبلیغاتی برای نوعی از خدمات خصوصی هستند. در 21 نوامبر 2016، این بنگاه دار ها طی نامه ای به بی بی بی پاسخ دادند که سه متمم برای روشن سازی نوع خدمات در نامه های جدید اضافه خواهند کرد:

– ثبت اسناد املاک، با معافیت مالیاتی فرق می کند.

– این نامه، تبلیغاتی برای این خدمات می باشد.

– این یک بیانیه ی رسمی از طرف دولت تگزاس نیست.

در 20 آوریل 2017، بی بی بی درخواست کرد که یک کپی آپدیت شده از این نامه ها برای بررسی آماده شود.  از تاریخ 4 می 2017 تا کنون، بی بی بی پاسخی برای این درخواستش دریافت نکرده است. با جان ریگینز، رئیس  CEO  تماس بگیرید: 325 691 1533 با اطمینان شروع کنید

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

 

x

Check Also

هشدار بارش

هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه!

  هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه : بر اساس ...

error: Content is protected !!