کرم ضد آفتاب و بررسی دلایلی که منجر به اثر نکردن آن بر روی پوست ما می شود!

 

کرم ضد آفتاب و بررسی دلایلی که منجر به اثر نکردن آن بر روی پوست ما می شود: اشعه خطرناکی که از خورشید به روی زمین ساتع می شود همیشه باعث آسیب رساندن به پوست بدن می شود که برای حفظ سلامتی از کرم ضد آفتاب می توان استفاده کرد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  اما این کرم ها بعضی اوقات به درستی وظیفه خود را انجام نمی دهند یا ما  اشتباه از آنها استفاده می کنیم در مقاله زیر به بررسی تعدادی از این اشتباهات رایج پرداخته ایم:

  1. به اندازه کافی استفاده نمی کنید

باید برای پوشاندن کل بدن از کرم استفاده کنید نه تنها روی پوست و صورت برای صورت خود می توانید به اندازه یک سکه استفاده کنید اما برای ما بقی بدن بیشتر کرم اسفاده کنید بر اساس نظر متخصصان به اندازه یک شات گیلاس برای بدن استفاده کنید.

razagi-final

2. تازه سازی نمی کنید.

شما عرق می کنید ، حمام می روید و شنا می کنید پس توجه داشته باشید که این باعث از بین رفتن کرم شما می شود و باید تقریبا هر دو ساعت کرم را دوباره بزنید.

3. انتخاب کرم اشتباه

بله می دانیم که این SPF ها و اندازه آنها شما را سر در گم کرده است اما SPF  شماره 30 می تواند تا 95% و SPF   50 نیز میتواند نهایتا تا 98% از اشعه مضر افتاب را در خود بگیرد پس از کرم های SPF  پایین استفده نکنید.

4. در روز های ابری از آن استفاده نمی کنید

حتی در روز های ابری نیز از خورشید به پوست شما یو وی منتشر می شود و باید در این روز ها نیز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید در مواردی که هوا سرد یا بادی است نیز این شرایط صدق می کند.

5. تا بیرون رفتن از منزل صبر میکنید

بر اساس توصیه پزشکان باید 15 دقیقه قبل از بیرون رفتن از منزل باید کرم ضد آفتاب را روی پوست خود قرار دهید.

6. به لوازم آرایش حاوی ضد آفتاب اعتماد می کنید

بسیاری افراد به کرم پودرهای حاوی ضد آفتاب اکتفا می کنند اما این به تنهایی کافی نیست و باید روی پوست خشک خود ابتدا ضد آفتاب بزنید سپس روی آن ارایش کنید.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

7. به تاریخ انقضا کرم توجه نمی کنید

شاید بسیاری افراد کرم ضد آفتاب در اندازه بزرگ تهیه کنند و با استفاده طولانی مدت از آن موجب گذشتن تاریخ انقضای آن شوند که باید توجه داشت بعد از تاریخ انقضا کرم هیچ تاثیری ندارد.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : tiphero

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

مشمولان سربازی

مشمولان سربازی که در خارج از ایران به سر می برند آیا اجازه ورود به ایران را دارند؟

  مشمولان سربازی که در خارج از ایران به سر می برند آیا اجازه ورود ...

error: Content is protected !!