کردیت و محاسبات کردیت اسکور در حال تعمیرات اساسی

 

کردیت و محاسبات کردیت اسکور در حال تعمیرات اساسی، با این تغیرات بزرگ که ممکن است تحول و دگرگونی بزرگی در رفتار هر دو یعنی هم هزینه کنندگان ( موسسات اعتباری) و  هم وام گیرندگان را به مخاطره بیاندازد قابل توجه کسانی که کردیت اسکور بالایی دارند: رعایت و پیروی از یک قانون طلایی” یعنی  حساب های  کردیت کارت هایتان را نبندید”  زیرا ممکن است به اعتبار (اسکور) شما لطمه بزند. از طرف دیگر، کسانی که امتیاز پایینی دارند ممکن است  شامل این قوانین جدید  شوند ، یعنی  بدهی های پزشکی و بدهیهای  مالیاتی میتواندعوامل تاثیر گذار بر کردیت اسکور شما باشد .

به گزارش ایرانیان آمریکا به نقل از ABC13 قبل از این که یک نفر پذیرفته بشود برای کردیت کارت، کردیت اسکور شما می تواند تاثیر روی نرخ سود شما و مبلغ اعتباری که برای شما پیشنهاد می شود داشته باشد.

روش جدیدی که توسط وینتیج اسکور داده شده  در پایان امسال  توسط دفاتر اعتباری مثل اکسپرین، ترنس یونین و اکویفکس اجرا خواهد شد، این روش  برای  فیر آیسک کورپوریشن، که  عمدتا برای وام های مسکن است   استفاده نخواهد شد . اما وینتیج اسکور سال گذشته به 8 میلیارد حساب رسیدگی کرده است ، پس اگر شما برای کارت اعتباری اقدام کردید، امتیاز شما عامل اصلی  برای قبول شدن یا رد شدنتان بوده است

razagi-final

با استفاده از آنچه که به عنوان روند داده ها شناخته شده است  به این معنی است که کردیت اسکور یا همان امتیاز اعتباری شما بستگی به میزان بدهی شما بر اساس میانگین درآمد ماهیانه است. بر این اساس اگر شخصی بدهی خود را یک جا بپردازد، در قیاس با کسی که حداقل ماهیانه (مینیموم ) پرداخت کند و بدهی کارت اعتباری خود را داشته باشد فرق دارد .

کردیت

جان اولژایمر، کارشناس کردیت اسکور و کردیت می گوید: ” این یک اتفاق خیلی مهم است“. گرفتن روند داده ها به حساب مدت طولانی است که توسط صنعت نمره های اعتباری در نظر گرفته، اما هنوز در مرحله ی اجرایی قرار نگرفته است. او انتظار دارد که وام دهندگان بیشتری این روش استقبال کنند

عضويت  در ایرانیان آمریکا

کسانی که کردیت اسکور یا همان امتیاز اعتباری بالایی دارند ممکن است بیشتر از همه تحت تاثیر قرار بگیرند، از آنجایی که هدف این روش دیدن علائم هشدار دهنده طولانی قبل از  درخواست یک وام است در واقع  یک مشکل جدی می شودوقتی که این به هشدارها به  بدهکاران اصلی و اولیه می رسد، ممکن است تاثیز بدی روی فایل کردیت یا همان اعتبارتان نداشته باشید، اما یک مسیر می تواند اطلاعات خیلی مهمی ارائه بدهدبه گفته ی سارا دیویس، معاون اول تحقیقات، آنالیز وتوسعه این روش در وینتیج اسکور این تغییرات همچنین  میتواند سخت  کسانی را تکان دهد  که حساب های خود را باز نگه داشته بدون استفاده از آن در مدت طولانی . یک عامل مهم در کردیت اسکور استقاده از کردیت کارت به صورت متداول است. به طور مثال یک نفر با پنج هزار دلار بدهی با اعتبار پنجاه هزار دلاری روی چندین کارت می تواند اعتبار بهتری داشته باشد از کسی که دو هزار دلار بدهی داشنه باشد روی اعتبار ده هزار دلاری .

 بدهی های بیمارستانی و بدهی های مالیاتی از سال 2015 بعد از توافق نامه ی سه دفاتر اعتباری و 31 دادستان عمومی از معادله خارج شدند و بحث بر سر این بود که قانون بدهی های مالیاتی که می تواند به صورت عمده به اعتبار و امتیاز اعتباری یک شخص لطمه بزند پر از ایراد بود. بدهی های بیمارستانی گزارش می شدند و روی کردیت شخص تاثیر داشت قبل از این که بیمه بدهی را پرداخت کند . 

این افراد از اعتباریشان، تا  20 امتیاز کسر میشود .  وام های مسکن، اگر چه، خیلی تحت تاثیر نخواهند گرفت. شرکت های دولتی وام دهنده ی مسکن مثل فنیه مای و فردی مک احتیاج دارند به امتیاز فیر  برای درخواست کنندگان وام و به خاطر نفوذ خیلی زیادشان روی بازار، خیلی کم شرکت های وام مسکن از وینتیج اسکور استفاده می کنند.

منبع: ABC 13 news 

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

کردیت خوب در امریکا

آنچه درباره کردیت کارت خوب در امریکا باید بدانید

  کردیت در امریکا  مهم‌ترین موضوع برای هر شخصی میباشد . در این مطلب آنچه ...

error: Content is protected !!