آنچه درباره کردیت کارت خوب در امریکا باید بدانید

 

کردیت در امریکا  مهم‌ترین موضوع برای هر شخصی میباشد . در این مطلب آنچه درباره کردیت خوب در امریکا باید بدانید را خانم صدف امیدی متخصص کردیت در کالیفرنیا توضیح می‌دهد . مهربانترین سلامها و درودها برشما دوستان عزیز. صدف امیدی هستم با مطالب مختلف آموزشی در زمینه امور کردیتی هر هفته در همین صفحه  ودرکنار شما. هدف از ارایه این مطالب بالا بردن سطح آگاهی شما عزیزان در زمینه امور کردیتی می باشد.  من در اینجا شمارا با راهکارهای عملی ساخت کردیت هیستوری٫بالا بردن کردیت اسکور٫ مدیریت بدهیهای کردیتی٫جلوگیری از دزدی هویتی وصدها مطلب آموزشی دیگر مرتبط  با کردیت آشنا خواهم کرد.

دوستانی که به دنبال ساخت کردیت یابازسازی کردیت خود هستندبه نکات زیر توجه بفرمایید:

-افرادزیر۲۱ سال که تمایل به دریافت کردیت کارت بدون  /Co-Signerضامن دارند توصیه می شود قبل ازارسال Application ابتدا به دنبال شغل ویا منبع درآمدباشند ,زیرا بر اساس CARD ACT 2009 افراد زیر ۲۱ سال جهت دریافت کردیت کارت باید مدرکی دال بر داشتن درآمد رادراختیار بانک و یا کردیتوربگذارند.

razagi-final
sadaf-omidi

-برای ساختن یک Credit History  قوی توصیه می شود شش/۶ ماه بعداز دریافت اولین کردیت کارت ,اقدام به اخذ  کارت دوم  نمایید چون در طول  این  شش ماه با انجامPayments  در موعد مقررشما به کردیتوراثبات می کنید که فرد مسؤلی در اقبال بدهیهای کردیتی خود هستید.

– ازاقدام برای دریافت چندین کردیت کارت بصورت همزمان و یا در فاصله زمانی کوتاه  خودداری نمایید , چون باعث ایجاد چندین     Hard Inquiry   در کردیت ریپورت شما شده که کاهش موقت کردیت اسکوررا به همراه خواهد داشت.

– هرگز برای کردیت کارتهایی  Apply نکنید که برای دریافت آن کارتها   Qualify نیستید٫ چون در صورت  Apply به دلیل نداشتن کردیت هستوری خوب و یا کافی درخواست کردیتی شما رد می شود  و احتمالا شما مجبور به Apply  برای یک کردیت کارت دیگری  می شوید. توجه داشته باشیدصرفه نظر ازقبول یا رد شدن,   درخواستهای کردیتی روی کردیت ریپورتتان  به صورت  Hard Inquiry ظاهر می شوند که هرکدام کاهش اسکور را تا چند پوینت به همراه دارد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

-توصیه می شود که برای دریافت اولین کردیت کار Applicationخود را ابتدا به بانکی ارسال نمایید که در آن بانک حساب   Checking  ویا Savingدارید, چون وجود روابط خوب کاری مثل داشتن حساب جاری یا پس انداز با بعضی بانک روندکار رابری شما تسریع می بخشد. اقدام جهت دریافتSecured Credit Card ویا  Student Card می تواندقدم بزرگی برای شروع ساخت کردیت باشد.

-اگر قصد ساختن کردیت هیستوری دارید  انجام  Payment ماهانه درموعد مقرر نکته کلیدی برای ساخت کردیت هیستوری قوی می باشد.

اگر با کردیت خود به مشکل خوردید میتوانید با خانم صدف امیدی با اطلاعات زیر تماس بگیرید .

کانال تلگرام

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

Sadaf Omidy- Board Certified Credit Consultant
Email:  Omidy@AdvancedCreditTherapy.com

2 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

کردیت

کردیت و محاسبات کردیت اسکور در حال تعمیرات اساسی

  کردیت و محاسبات کردیت اسکور در حال تعمیرات اساسی، با این تغیرات بزرگ که ممکن ...

error: Content is protected !!