کارمندان والمارت حقوق و مزایای کاری جدیدی دریافت خواهند کرد

کارمندان والمارت حقوق و مزایای کاری جدیدی دریافت خواهند کرد : شنیده ها حاکی از آن است که شرکت والمارت حقوق پایه یا به نوعی آغازین برای کارمندان خود را به 11$ افزایش خواهد داد و این افزایش حقوق به دلیل قوانین جدید مالیاتی وضع خواهد شد و مسلما والمارت که بزرگترین کارفرمای خصوصی در دنیا میباشد در فکر در نظر گرفتن مزایای خوبی برای کارمندان بسیار زیاد خود می باشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از CNBC این مزایای شرایط ویژه ای برای کسانی که میخواهند بچه دار شوند نیز در نظر دارد و همچنین والمارت درنظر دارد پرداخت هدیه یک جا تا سقف 1000 دلار با توجه به شرایط هر پرسنل به آنها داشته باشد که همین برنامه تا 400 میلیون دلار هزینه خواهد برداشت.

کسانی که سابقه کارشان بیشتر از 20 سال است مبلغ 1000 دلار را کامل میگیرند و کسانی که کمتر از دو سال سابفه کار دارن 200 دلار دریافت میکنند کارمندان با سابقه 15 تا 19 مبلغ 750$ و 10 تا 14 سال 400$ و 5تا 9 سال 300$ و 2تا 4 سال 250$ دریافت خواهند کرد .

    texas

نکته جالب تر برای کارمندانی است که میخواهند یک بچه را به فرزند خواندگی قبول کنند که شرکت به آنها مبلغ 5000$ کمک هزینه اعطا میکنند و برای هر تعداد فرزند این مبلغ قرار خواهد گرفت.

telgram

یکی از مسئولان این شرکت اظهار داشته است که انعطاف قوانین جدید مالیاتی این امکان را به ما داده است که بتوانیم بیشتر به فکر کارمندان خود باشیم.

همچنین آنها اعلام کردند که این قوانین جدید بر روی بیش از یک میلیون کارمند که حقوق ساعتی دریافت میکنند و انتظار میرود این برنامه ها بیش از 300 میلیون دلار برای این شرکت هزینه خواهد برداشت اما با توجه به کاهش مالیات این شرکت از 35% به 21% تهیه این هزینه ها کار چندان مشکلی نخواهد بود.

البته داستان به اینجا ختم نمیشود و این شرکت قصد دارد تا سال 2020 حقوق پایه کارمندان خود را تا ساعتی 15$ در هر ساعت افزایش دهد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : CNBC

 

x

Check Also

رویداد های تگزاس

رویدادهای تگزاس و نمایشگاه های این ایالت در چند روز آینده!

رویدادهای تگزاس و نمایشگاه های این ایالت در چند روز آینده : رویداد های هر ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html