چگونه میشود تمرین ورزشی رایگان داشته باشیم ؟؟ کلاس ورزشی رایگان در آمریکا

چگونه میشود تمرین ورزشی رایگان داشته باشیم ؟؟

 

 

 

ورزش و تندرستی ، دوری از چاقی و اضافه وزن مسئله ای است که امروزه ذهن همه مردم دنیا را درگیر خود کرده است در این میان باشگاه ها و مکان های مختلف ورزشی برای رسیدن به این هدف و آرزو به وجود آمده اند .
برخی از افراد به دلیل داشتن وقت نچندان کافی یا تنبلی از رفتن به باشگاه های مختلف یا ورزشگاه های مختلف طفره میروند اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مسائل مالی دلیل دوری شما از ورزش و تمرین است حتما این مقاله را بخوانید.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا و به نقل از سایت تیپ هیرو مکان های مختلفی هستند که به شما اجازه میدهند به صورت رایگان در آنها ورزش کنید.
سه مورد از این مکان ها را که در خاک آمریکا به راحتی میتوانید آنها را پیدا کنید با هم مورد بررسی قرار میدهیم.

اولین شبکه خبرگزاری فارسی زبان در ایالت تگزاس

1. کتابخانه !!!
مطمئنا الان به این فکر میکنید که نویسنده عقل خود را از داست داده است !!!!
اما نه اینطور نیست بسیاری از کتابخانه ها به دلیل فضای خالی زیاد خود برخی از ساعت های هفته را به کلاس های رایگان یوگا یا کیک بوکسینگ اختصاص میدهند اولین کاری که باید انجام دهید این است که از طریق آنلاین کتابخانه های مرکزی شهر را برای این کلاس ها جستجو کنید و اگر چیزی پیدا نکردید حتما به سراغ کتابخانه های در محدوده شهر بگردید .
2. فروشگاه های ورزشی مانند لولولمون یا نایک تان
اکثر فروشگاه های ورزشی با استفاده از ورزشکاران حرفه ای محلی یک دوره تمرینی فیتنس را برای هنر جویان خود قرار میدهند این دوره ها معمولا داخل فروشگاه یا اطراف آن در محلی مناسب انجام میشود برای با خبر شدن از این دوره های آموزش حتما به این فروشگاه ها سر بزنید و از شروع فصل بعدی آموزش ها بپرسید.
3.کلاس های تست قبل از ثبت نام
بسیاری از باشگاه ها قبل از ثبت نام و شروع کلاس ها به شما تعدادی جلسه رایگان پیشنهاد میدهند که امکانات باشگاه را مورد بررسی قرار دهید حتما قبل از اینکه به عضویت یک باشگاه درآیید در مورد کلاس های رایگان آن سوال کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

سیب زمینی سرخ کرده

سیب زمینی سرخ کرده های مک دونالد، می تواند کچلی را مداوا کند

سیب زمینی سرخ کرده های مک دونالد، می تواند کچلی را مداوا کند .تحقیقات نشان ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html