چک امنیتی و توضیح سیستم جدید آن برای پرونده های مهاجرتی توسط کیانوش رزاقی!

 

چک امنیتی و توضیح سیستم جدید آن برای پرونده های مهاجرتی توسط کیانوش رزاقی : بر اساس خبر های منتشر شده از دفتر کیانوش رزاقی سیستم جدیدی برای بررسی مسائل امنیتی مهاجران در آمریکا به راه افتاده است!

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از  دفتر وکالت کیانوش رزاقی وکیل دادگاههای آمریکا این سیستم جدید IBBC  نام دارد و اشخاصی که در حال طی کردن این پروسه هستن حتما مقاله زیر را مطالعه کنند و با دوستان خود به اشتراک بگذارند متن این خبر به این شکل می باشد :

خبر مهم و فوری: راه اندازی سیستم جدید چک امنیتی برای پرونده های مهاجرتی.

عضويت  در ایرانیان آمریکا
razagi-final

وزارت امنیت میهن آمریکا (Department of Homeland Security) اعلام کرد که سیستم جدیدی را با نام IBBC جایگزین سیستم فعلی بررسی سوابق افراد و چک امنیتی در پرونده های مهاجرتی خواهد کرد. این سیستم جدید علاوه بر اینکه نسبت به سیستم قبلی به اطلاعات بیشتری دسترسی دارد، سوابق تمام افرادی که به هر دلیل و تحت هر عنوانی نام آن ها در فرم های مهاجرتی ذکر شده است از جمله همسر، فرزندان و والدین فرد متقاضی را نیز بررسی می کند‌. این سیستم حتی سوابق وکیلی که وکالت پرونده را برعهده دارد را نیز بررسی می کند.
سیستم جدید علاوه بر اثر انگشت افراد، نمونه صدای آن ها را نیز ذخیره و در بررسی های امنیتی استفاده می کند. همچنین اسکن عنبیه چشم هر فرد نیز در این سیستم ذخیره خواهد شد. این سیستم جدید به سیستم Homeland Advanced Recognition Technology (HART) نیز متصل خواهد شد و اطلاعات موجود در این سیستم از جمله دی ان ای و همچنین تکنولوژی تشخیص هویت از روی چهره (Face recognition) را که قبلا فقط در موارد خاص استفاده می شد در چک امنیتی تمام افراد مورد استفاده قرار می دهد‌.
علاوه بر سازمان های تابع وزارت امنیت میهن آمریکا از جمله اداره خدمات شهروندی و مهاجرتی ایالات متحده، سایر ادارات دولتی آمریکا از جمله وزارت خارجه و حتی دولت های خارجی متحد آمریکا نیز به تمام یا بخشی از این سیستم دسترسی خواهند داشت.

انتشار توسط سایت ایرانیان آمریکا

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

منبع : دفتر وکالت کیانوش رزاقی وکیل دادگاههای آمریکا

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن