پیغام نژاد پرستانه از طرف یک مامور پلیس در هیستون خبر ساز شد!

667

پیغام نژاد پرستانه از طرف یک مامور پلیس در هیستون در شبکه های اجتماعی خبر ساز شد : اخیرا تابلویی با پیغامی بسیار زننده در محله Sawyer Heights مشاهده شده که واکنش بسیاری از اهالی این منطقه را با خود به همراه داشته است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا بر روی این تابلو نوشته شده است که قانون جدید اداره پلیس هیستون این است که سیاه پوستان در این منطقه راه نمی روند و کار هم نمی کنند.

این مسیج که با حروف بزرگ نوشته شده بود زیر اولین تابلو خوش آمد گویی در منطقه median در Taylor نزدیک جاده I-10 قرار گرفته بود البته قبل از اینکه Gloria Perez آن را مشاهده کند!

او در این مورد گفته است من نمی خواهم هیچ کس تابلویی با این عنوان را در این منطقه مشاهده کند . من کاملا معتقد هستم که این تابلو سرشار از پیغام های نژاد پرستانه است و مهم نیست که چه کسی این کار را انجام داده است و متعلق به چه نهادی است.

بعد از اینکه او از این تابلو یک عکس گرفت تصمیم گرفت آن را با دوستانش در شبکه ها اجتماعی به اشتراک بگذارد و پس از آن تصمیم گرفت برای اینکه هیچ کودکی این تابلو را نبیند و با این افکار نژاد پرستانه آشنا نشود این تابلو را بکند و در سطل زباله بیاندازد .

پلیس هیستون نیز در واکنش به این خبر اعلام کرد آنها در مورد این تابلو بی خبر هستند اما در حال تحقیق بر روی اینکه چه کسی آن را در آن مکان نصب کرده است هستند تا متوجه شوند .

در پایان پلیس اعلام کرد اگر شما نشانه ای از ماموران پلیس در شهر مشاهده کرده اید که به نظرتان درست نمی آید حتما در مورد آن صحبت کنید و به مسئولان اطلاع دهید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : abc13

پیغام نژاد پرستانه

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!