پیغام نژاد پرستانه از طرف یک مامور پلیس در هیستون خبر ساز شد!

 

پیغام نژاد پرستانه از طرف یک مامور پلیس در هیستون در شبکه های اجتماعی خبر ساز شد : اخیرا تابلویی با پیغامی بسیار زننده در محله Sawyer Heights مشاهده شده که واکنش بسیاری از اهالی این منطقه را با خود به همراه داشته است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا بر روی این تابلو نوشته شده است که قانون جدید اداره پلیس هیستون این است که سیاه پوستان در این منطقه راه نمی روند و کار هم نمی کنند.

این مسیج که با حروف بزرگ نوشته شده بود زیر اولین تابلو خوش آمد گویی در منطقه median در Taylor نزدیک جاده I-10 قرار گرفته بود البته قبل از اینکه Gloria Perez آن را مشاهده کند!

razagi-final

او در این مورد گفته است من نمی خواهم هیچ کس تابلویی با این عنوان را در این منطقه مشاهده کند . من کاملا معتقد هستم که این تابلو سرشار از پیغام های نژاد پرستانه است و مهم نیست که چه کسی این کار را انجام داده است و متعلق به چه نهادی است.

بعد از اینکه او از این تابلو یک عکس گرفت تصمیم گرفت آن را با دوستانش در شبکه ها اجتماعی به اشتراک بگذارد و پس از آن تصمیم گرفت برای اینکه هیچ کودکی این تابلو را نبیند و با این افکار نژاد پرستانه آشنا نشود این تابلو را بکند و در سطل زباله بیاندازد .

پلیس هیستون نیز در واکنش به این خبر اعلام کرد آنها در مورد این تابلو بی خبر هستند اما در حال تحقیق بر روی اینکه چه کسی آن را در آن مکان نصب کرده است هستند تا متوجه شوند .

در پایان پلیس اعلام کرد اگر شما نشانه ای از ماموران پلیس در شهر مشاهده کرده اید که به نظرتان درست نمی آید حتما در مورد آن صحبت کنید و به مسئولان اطلاع دهید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : abc13

عضويت  در ایرانیان آمریکا

پیغام نژاد پرستانه

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!