پیشنهاد 69 بیلیون دلاری مجموعه سی وی اس را برای خرید شرکت بیمه اتنا !

پیشنهاد 69 بیلیون دلاری مجموعه سی وی اس را برای خرید شرکت بیمه اتنا : اخیرا خبری مبنی بر اینکه مجموعه داروخانه های CVS  پیشنهاد 69 بیلیون دلاری را برای خرید شرکت بیمه Aetna  داده است مطرح  شده که طی آن محصولات و خدمات این مجموعه سلامتی زیر حمایت این مجموعه بیمه قرار بگیرد .

 

این کمپانی اعلام کرد که برای هر پوشش بیمه ای مبلغی در حدود 207 دلار را به کمپانی Aetna  پیشنهاد داده است و این در حالی است که این مبلغ 29 درصد بیشتر از درآمد ممکن توسط این کمپانی در ماه اکتبر است .

در مجموع این کمپانی بیش از 9700 داروخانه و 1100 مطب پزشکی دارد و بیش از 22 میلیون نفر را توسط بیمه های درمانی تحت پوشش قرار میدهد.

این کمپانی در طول یک سال بیش از یک میلیارد نسخه را تحت پوشش شرکت های بیمه پذیرش میکند که شرکت بیمه ائتنا هم جزئی از این کمپانی ها است.

telgram

 

این کمپانی برنامه دارد تا در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه در مورد این توافق گفتگو کند.

 

تاثیر این توافق بر روی قیمت دارو های تجویزی نا مشخص است . مشتریان آتنا ابتدا باید منتظر بمانند و ببیند در سیاست های این کمپانی چه تغییراتی صورت میگیرد اما این امکان هم وجود دارد که سی وی اس در مورد پایین آوردن قیمت سیاست هایی را اتخاذ کند اما این بسیار دشوار است که بگوییم چه میزان این تغییر صورت میگیرد.

 

این توافق ممکن است ساز و کار جدیدی را در فروشگاه های سی وی اس برای مشتریان به وجود بیاورد و همچنین ممکن است که خدمات بهتری را برای عرضه مشتریان به خدماتی همچون درمان های معمول و نسخه های سرما خوردگی و سرفه ارائه دهند.

 

با توجه به اظهار نظر های متفاوت بسیاری از صاحبان صنعت در این حوزه به واقع این تحولات میتواند یکی از تاثیر گذارترین اتفاق در حوزه پزشکی در سال اخیر باشد که باید منتظر ماند و دید که در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

 

© 2017 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : abc

عضويت  در ایرانیان آمریکا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

رستوران های آمریکایی

رستوران های آمریکایی و 15 رستوران برتر در کشور آمریکا

رستوران های آمریکایی و 15 رستوران برتر این کشور : یک وعده غذایی خوشمزه در ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html