پیشنهاد 69 بیلیون دلاری مجموعه سی وی اس را برای خرید شرکت بیمه اتنا !

 

پیشنهاد 69 بیلیون دلاری مجموعه سی وی اس را برای خرید شرکت بیمه اتنا : اخیرا خبری مبنی بر اینکه مجموعه داروخانه های CVS  پیشنهاد 69 بیلیون دلاری را برای خرید شرکت بیمه Aetna  داده است مطرح  شده که طی آن محصولات و خدمات این مجموعه سلامتی زیر حمایت این مجموعه بیمه قرار بگیرد .

 

این کمپانی اعلام کرد که برای هر پوشش بیمه ای مبلغی در حدود 207 دلار را به کمپانی Aetna  پیشنهاد داده است و این در حالی است که این مبلغ 29 درصد بیشتر از درآمد ممکن توسط این کمپانی در ماه اکتبر است .

در مجموع این کمپانی بیش از 9700 داروخانه و 1100 مطب پزشکی دارد و بیش از 22 میلیون نفر را توسط بیمه های درمانی تحت پوشش قرار میدهد.

razagi-final
sadaf-omidi

این کمپانی در طول یک سال بیش از یک میلیارد نسخه را تحت پوشش شرکت های بیمه پذیرش میکند که شرکت بیمه ائتنا هم جزئی از این کمپانی ها است.

 

این کمپانی برنامه دارد تا در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه در مورد این توافق گفتگو کند.

 

تاثیر این توافق بر روی قیمت دارو های تجویزی نا مشخص است . مشتریان آتنا ابتدا باید منتظر بمانند و ببیند در سیاست های این کمپانی چه تغییراتی صورت میگیرد اما این امکان هم وجود دارد که سی وی اس در مورد پایین آوردن قیمت سیاست هایی را اتخاذ کند اما این بسیار دشوار است که بگوییم چه میزان این تغییر صورت میگیرد.

 

این توافق ممکن است ساز و کار جدیدی را در فروشگاه های سی وی اس برای مشتریان به وجود بیاورد و همچنین ممکن است که خدمات بهتری را برای عرضه مشتریان به خدماتی همچون درمان های معمول و نسخه های سرما خوردگی و سرفه ارائه دهند.

 

با توجه به اظهار نظر های متفاوت بسیاری از صاحبان صنعت در این حوزه به واقع این تحولات میتواند یکی از تاثیر گذارترین اتفاق در حوزه پزشکی در سال اخیر باشد که باید منتظر ماند و دید که در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : abc

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

عضويت  در ایرانیان آمریکا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

مالیات در آمریکا

مالیات در آمریکا و فهرست مهم ترین مخارجی که قابل کسر از درآمد مشمول مالیات هستند!

  مالیات در آمریکا و فهرست مهم ترین مخارجی که قابل کسر از درآمد مشمول ...

error: Content is protected !!