پیتزای جدید با ترکیبی متفاوت که واکنش بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت!

369

پیتزای جدید با ترکیبی متفاوت که واکنش بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت : همه ما میدانیم که به راحتی میتوانیم یک پیتزا را با یک ترکیب اشتباه به یک فاجعه تبدیل کنیم و شاید از این جهت بهترین ترکیب پیتزا همان فرمول سنتی سس ، پنیر و خمیر است که آمریکایی ها در طول سال ها هر طور که فکرش را کنید این ترکیب را تغییر داده اند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا پیتزاهای ابداعی آمریکایی ها از غذاهای دریایی تا پیتزای اسپاگتی یا دسر پیتزا می باشد و این لیست بدون توقف بیشتر و بیشتر هم می تواند بشود.

اما این لیست مسلما یک جای خالی داشت تا اینکه یک رستوران پیتزای خیار شور را معرفی کرد و در توضیح گفت که ما همان حالت سنتی پیتزا را به شما ارائه می دهیم که در آن موزارلا و سس سیر و همه چیز های عادی وجود دارد اما شگفتی ویژه ما بر روی این پیتزا است که با خیار شور های حلقه شده تزیین شده است.

پیتزای خیار شور در دو سایز بزرگ و کوچک تولید می شود که از سایز کوچک به بزرگ در حدود ۱۲ تا ۱۹ دلار می باشد.

بعد از تولید این پیتزای جدیدو انتشار خبر آن در اینترنت خود تولید کننده که معتقد بود هیچ چیز غیر عادی در این پیتزا وجود ندارد با کامنت های مختلفی رو به رو شد.

همانطور که همیشه نظرات مختلف مثبت و منفی در مورد خوراکی های جدید داده می شود در مورد این پیتزا نیز وضعیت به همین شکل بوده است و بسیاری آن را غیر قابل خوردن و عجیب دانسته اند و بفیه افراد را از خوردن آن منع کرده اند اما بسیاری نیز از این پیتزای جدید به خوبی استقبال کردند و آن را یک معجزه برای خود دانستند و امتحان کردن آن را به همه افراد توصیه کردند شما هم میتوانید برای یک بار امتحان کردن روی پیتزای عادی خود را با خیارشور های حلقه شده تزیین کنید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Tiphero

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!