پیتزای جدید با ترکیبی متفاوت که واکنش بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت!

 

پیتزای جدید با ترکیبی متفاوت که واکنش بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت : همه ما میدانیم که به راحتی میتوانیم یک پیتزا را با یک ترکیب اشتباه به یک فاجعه تبدیل کنیم و شاید از این جهت بهترین ترکیب پیتزا همان فرمول سنتی سس ، پنیر و خمیر است که آمریکایی ها در طول سال ها هر طور که فکرش را کنید این ترکیب را تغییر داده اند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا پیتزاهای ابداعی آمریکایی ها از غذاهای دریایی تا پیتزای اسپاگتی یا دسر پیتزا می باشد و این لیست بدون توقف بیشتر و بیشتر هم می تواند بشود.

اما این لیست مسلما یک جای خالی داشت تا اینکه یک رستوران پیتزای خیار شور را معرفی کرد و در توضیح گفت که ما همان حالت سنتی پیتزا را به شما ارائه می دهیم که در آن موزارلا و سس سیر و همه چیز های عادی وجود دارد اما شگفتی ویژه ما بر روی این پیتزا است که با خیار شور های حلقه شده تزیین شده است.

razagi-final

پیتزای خیار شور در دو سایز بزرگ و کوچک تولید می شود که از سایز کوچک به بزرگ در حدود 12 تا 19 دلار می باشد.

بعد از تولید این پیتزای جدیدو انتشار خبر آن در اینترنت خود تولید کننده که معتقد بود هیچ چیز غیر عادی در این پیتزا وجود ندارد با کامنت های مختلفی رو به رو شد.

همانطور که همیشه نظرات مختلف مثبت و منفی در مورد خوراکی های جدید داده می شود در مورد این پیتزا نیز وضعیت به همین شکل بوده است و بسیاری آن را غیر قابل خوردن و عجیب دانسته اند و بفیه افراد را از خوردن آن منع کرده اند اما بسیاری نیز از این پیتزای جدید به خوبی استقبال کردند و آن را یک معجزه برای خود دانستند و امتحان کردن آن را به همه افراد توصیه کردند شما هم میتوانید برای یک بار امتحان کردن روی پیتزای عادی خود را با خیارشور های حلقه شده تزیین کنید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : Tiphero

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

خرید وسایل

خرید وسایل استفاده شده ای که میتواند اشتباه بسیار بزرگی باشد!

  خرید وسایل استفاده شده ای که میتواند اشتباه بسیار بزرگی باشد : شاید خرید ...

error: Content is protected !!