پلیس جعلی تلاش کردند دو راننده را در منطقه ی کایلی کنار بزنند

 

پلیس جعلی تلاش کردند دو راننده را در منطقه ی کایلی کنار بزنند .تلویزیون(KXAN) در شهر هایز تگزاس هفته ی گذشته یک خانم هنگام رانندگی با دوستش در منطقه ی کایلی توسط مردی که هویت پلیس را جعل کرد بود راهش مسدود شد. پلیس میگوید مظنون اوایل روز پنجشنبه نیز اقدام به کنار زدن ماشین دیگری کرده است.به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از  kxan خانمی به کلانتری شهر هایز شکایت کرده که صبح 16 مارس ساعت 11.45 با دوستش در حال رانندگی بوده که یک وانت باری شورلت نقره ای _ که پنل جلوی سمت چپش خسارت دیده بود _ چراغ قرمز و آبی خود را روشن کرد.

خودروی او در حد فاصل بین مزرعه و خیابان مارکت 2001 در نزدیکی جاده ی گوفورس توقیف شده و مردی که لباس سیاه پوشیده بود از وانت بیرون می آید. راننده با ترس از اینکه توسط مامورین واقعی توقیف شده باشد از ماشین پیاده می شود. پلیس جعلی آن ها را تعقیب می کند و پس از آنکه زن از خیابان (FM 2001) خارج می شود متوقف می شود. او میگوید فکر می کند که مظنون دومی هم در وانت بود.

مسئولین به تلویزیون (KXAN) تگزاس گفتند که قربانی دیگری که هدف این کار قرار گرفته گزارش داده که مطنون دقیقا به همان مشخصاتی که شاکی اول گفته در منطقه ی (FM2001 ) در نزدیکی خیابان (satterwhite) بعد از نیمه شب پنجشنبه 23 مارس ماشین او را کنار زده است. قربانی می گوید که ماشین خود را بعد از یک وانت با چراغ های قرمز و آبی رنگ متوقف کرد.از آنجا که زمان زیادی طول کشید که مظنون از وانت خود پیاده شود، او مضطرب شده بود. وقتی که مظنون از ماشین خود پیاده می شود چراغ قوه ای را به سمت شاکی روشن میکند و به او اشاره می کند که از ماشین پیاده شود.

razagi-final
sadaf-omidi

راننده می گوید از آنجایی که هیچ علامت پلیسی را بر روی ماشین مطنون مشاهده نکرده است به راه خود ادامه می دهد و مظنون او را تا خیابان گوفورس تا زمانی که راننده جلوه یک خانه متوقف می شود، تعقیب می کند. کلانتری برای شناسایی خودروی مظنون به کمک شما نیاز دارد. هر کسی که اطلاعاتی در مورد این اتفاق دارد باید با کلانتری با شماره ی 5123937896 تماس بگیرد و با بخش تحقیقات جنایی در میان بگذارد. شما همچنین می توانید با بخش توقف جرم شهر هایز با شماره ی(1800324TIPS8477) تماس بگیرید.

کلانتر گری کاتلر می گوید‌: هر وقت در واقعی بودن پلیس های ایست و بازرسی با یک ماشین که آرم پلیس ندارد در تردید بودید، این چند مرحله ی ساده را انجام بدهید: با فعال کردن چراغ خطر ماشین به افسر بفهمانید که شما میدانید که آن ها در تلاش برای متوقف کردنتان هستند. سپس با سرعت محدود و قانونی تا نزدیک ترین منطقه ی روشن بروید.

کلانتری در اظهاراتی گفت:

عضويت  در ایرانیان آمریکا

شما میتوانید زمانی که در حال متوقف شدن هستید با شماره ی 911 تماس بگیرید و نگرانی خود را ابراز کنید. تمام مامورین اجرایی قانون موظف هستند که کارت شناسایی رسمی به همراه داشته باشند و میتوانید از آن ها تقاضا کنید که کارت شناسایی خود را نشان بدهند تا مطمئن شوید که مامورین واقعی هستند.نه پلیس جعلی .

در نوامبر 2015 یک راننده در شهر بودا هنگامی که در حال توقیف به توسط یک ماشین بدون مارک پلیس با چراغ قرمز و آبی بود، با شماره ی 911 تماس گرفت. راننده که قادر بود از آن موقعیت خارج شود به پلیس گفت که دو نفر در حالی که اسلحه ی گرم و ماسک بر چهره داشتند از ماشین پیاده شدند.اخیرا هم در شهر آستین مردی سوار سرویس مدرسه ی ایندیپندنت می شود و ادعا می کند که مامور (DEA) و (CIA) می باشد و از راننده ی اتوبوس در مورد مسیرش می پرسد. هنگامی از او درخواست کارت شناسایی می شود از اتوبوس پیاده می شود و دو روز بعد دستگیر می شود.

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

هشدار بارش

هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه!

  هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه : بر اساس ...

error: Content is protected !!