پر در آمد ترین شغل های آمریکا بر اساس لیست سال ۲۰۱۷

492

پر در آمد ترین شغل های آمریکا

 

 

 

در مقاله زیر به پر در آمد ترین شغل های آمریکا می پردازیم و به شما خواهیم گفت در چه شغلی شما درآمد بهتری خواهید داشت با سایت ایرانیان آمریکا همراه باشید.

همانطور که همه میدانیم همه شغل ها در خاک آمریکا از سطح یکسان در آمدی برخوردار نیستند و بسته به شرایط در آمد هر شغل متفاوت است.
واضح است که شغل هایی با نیازمندی مهارت کمتر درآمد کمتر دارند و این رتبه بندی نیز بر همین اساس و منطبق بر نیاز امروز کشور آمریکا طراحی گردیده که توسط سایت ما برای شما ایرانیان عزیز ترجمه شده است.

مدیر بازاریابی
شخصی که به صاحبان صنایع کمک میکند برنامه آینده خود را برای به دست گیری بازار کار و درآمد بیشتر طراحی کنند و در شبکه های اجتماعی و جامعه مطرح شوند هر سال تقریبا ۹۰ هزار دلار به دست می آورند.
این شغل حداقل نیازمند لیسانس و تجربه کافی در ضمینه بازاریابی است.

معماری
در ضمینه طراحی و یافتن راه حل های ساخت یک بنا فعالیت دارند و در حدود ۱۲۵ هزار دلار هر سال درآمد دارند که معمولا برای کمپانی های مشخص یا افراد کار میکنند.

تحلیل گر نرم افزار
کسانی که در این شغل مشغول هستند واکنش های افراد مختلف و جامعه را نسبت به یک نرم افزار ، وسیله و یا هرچیز دیگه بررسی میکنند و مراحل بهبود و پلنهای مورد نیاز را برای صاحب کار ارسال میکنند. حقوق سالیانه آنها ۹۲٫۵ هزار دلار است.

برنامه ریز استراتژی
این افراد برای همکاری با بقیه اعضا برای حل مشکلات استراتژی همکاری میکنند و راهبردهای و هدف های یک شرکت یا اداره را برای پیشرفت تهیه میکنند. لازمه این شغل داشتن مدرک MBA در مدارج بالاست. آنها در سال چیزی حدود ۹۳ هزار دلار کسب میکنند.

مدیریت Data base
واضح است که شاغلین در این حرفه باید اطلاعات کاملی از دیتا بیس و نحوه مدیریت آن برای کسب درآمد ۹۳٫۵ هزار دلاری آن در سال داشته باشند.

تحلیلگر داده
حقوق سالانه ۱۰۶ هزار دلاری این شغل نصیب کسانی میشود که در هسته اصلی یک بانک اطلاعاتی برنامه ریزی هدایت یک ساختمان داده بسیار بزرگ را بر عهده بگیرند و استراتژی های مختلف را برای نگهداری از آن طرح کنند.
دانشمندان دیتا و اطلاعات
با تشکر از حجم اطلاعات بسیار عظیم دنیای امروز صاحبان این شغل برای دومین سال پیاپی توانستند پر درآمد ترین شغل را صاحب خود کنند آنها رقم جالب ۱۱۰ هزار دلار در سال را برای دستمزد خود دریافت میکنند.
واضح که تنها نخبگان بحث داده و اطلاعات میتوانند در این شغل فعالیت کنند و طرح های عظیم تکنولوژیک را به اجرا در آورند.

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : CBS

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!