پرستاران جنایتکار در چنگال قانون!دو حادثه وحشتناک آمریکا را در شوک فرو برد!

 

پرستاران جنایتکار در چنگال قانون ! دو حادثه وحشتناک آمریکا را در شوک فرو برد  : اخیرا دو اتفاق مشابه در کشور آمریکا موجب شد توجه مردم هر چه بیشتر به پرستار هایی که در منزل مشغول به کار هستند و میزان اعتمادی که به آنها شده است تجدید نظر شود.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از nypost در حادثه اول مردی 27 ساله در فلوریدا به جرم سو استفاده جنسی از کودکان دستگیر شد. این شخص که بنیامین فلدین نام داشت تا سال های 2009 تا 2014 به انجام سه فقره کودک آزاری متهم شده است که تمام این کودکان تحت نگه داری و مراقبت این شخص بودند و وی در طول این سال ها عکس های مشخصا جنسی از آنها گرفته است.

وی بعد از اینکه به نیویورک منتقل شد در دادگاه این شهر متهم شناخته شد و برای گذارندن دوره حبس خود به زندان منتقل شد یکی از مسئولان با بی رحمانه خواندن این جنایت خبر فوق را اعلام کرد.

razagi-final

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از michiganradio در حادثه دوم مردی کهنسال در شهر میشیگان مورد بد رفتاری پرستار خود قرار میگیرد که این اتفاق در سال 2015 و بعد از اینکه خانواده Hussein Younes با قرار دادن یک دوربین مخفی در اتاق پدرشان شاهد رفتار بسیار زننده پرستار پدرشان بودند رخ داده است .

آنها بعد از این اتفاق از کمپانی استخدام کننده و این شخص شکایت کردند و به دنبال متهم کردن آنها می باشند اما اخیرا تصمیم گرفته اند که این ویدو را منتشر کنند که با هم در ادامه میبینیم : (هشدار : تصاویر ممکن است برای برخی افراد آزار دهنده باشد)

وکیل خانواده یونس میگوید این خانواده عمیقا معتقد است که پدرشان از نظر فیزیکی و روحی مورد آسیب قرار گرفته و است بعد از این مدت که از شکایت آنها میگذرد تصمیم گرفتند که ویدو را به صورت عممی به اشتراک بگذارند .

با این حال کمپانی Autumnwood که مسول استخدام این پرستار بوده و با انتشار رسمی این ویدو در سطح جامعه هجمه ها علیه این شرکت صورت گرفته است اعلام کرده است که تمامی کارکنان تحت آموزش های لازم و دوره های مشخص به ماموریت میروند و تمام مراحل قانونی برای استخدام این افراد صورت گرفته است .

عضويت  در ایرانیان آمریکا

حال باید دید وقوع این حوادث چه تاثیری در جامعه و مردم دارد و آیا آنها را در مورد شناخت بیشتر و دقت روی والدین و کودکانی که تحت مراقبت پرستار هستند جلب میکند یا خیر ؟

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : nypost و michiganradio

پرستاران جنایتکار

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!