پرستاران جنایتکار در چنگال قانون!دو حادثه وحشتناک آمریکا را در شوک فرو برد!

598

پرستاران جنایتکار در چنگال قانون ! دو حادثه وحشتناک آمریکا را در شوک فرو برد  : اخیرا دو اتفاق مشابه در کشور آمریکا موجب شد توجه مردم هر چه بیشتر به پرستار هایی که در منزل مشغول به کار هستند و میزان اعتمادی که به آنها شده است تجدید نظر شود.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از nypost در حادثه اول مردی ۲۷ ساله در فلوریدا به جرم سو استفاده جنسی از کودکان دستگیر شد. این شخص که بنیامین فلدین نام داشت تا سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ به انجام سه فقره کودک آزاری متهم شده است که تمام این کودکان تحت نگه داری و مراقبت این شخص بودند و وی در طول این سال ها عکس های مشخصا جنسی از آنها گرفته است.

وی بعد از اینکه به نیویورک منتقل شد در دادگاه این شهر متهم شناخته شد و برای گذارندن دوره حبس خود به زندان منتقل شد یکی از مسئولان با بی رحمانه خواندن این جنایت خبر فوق را اعلام کرد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از michiganradio در حادثه دوم مردی کهنسال در شهر میشیگان مورد بد رفتاری پرستار خود قرار میگیرد که این اتفاق در سال ۲۰۱۵ و بعد از اینکه خانواده Hussein Younes با قرار دادن یک دوربین مخفی در اتاق پدرشان شاهد رفتار بسیار زننده پرستار پدرشان بودند رخ داده است .

آنها بعد از این اتفاق از کمپانی استخدام کننده و این شخص شکایت کردند و به دنبال متهم کردن آنها می باشند اما اخیرا تصمیم گرفته اند که این ویدو را منتشر کنند که با هم در ادامه میبینیم : (هشدار : تصاویر ممکن است برای برخی افراد آزار دهنده باشد)

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=MkqscyDfRCY&w=560&h=315]

وکیل خانواده یونس میگوید این خانواده عمیقا معتقد است که پدرشان از نظر فیزیکی و روحی مورد آسیب قرار گرفته و است بعد از این مدت که از شکایت آنها میگذرد تصمیم گرفتند که ویدو را به صورت عممی به اشتراک بگذارند .

با این حال کمپانی Autumnwood که مسول استخدام این پرستار بوده و با انتشار رسمی این ویدو در سطح جامعه هجمه ها علیه این شرکت صورت گرفته است اعلام کرده است که تمامی کارکنان تحت آموزش های لازم و دوره های مشخص به ماموریت میروند و تمام مراحل قانونی برای استخدام این افراد صورت گرفته است .

حال باید دید وقوع این حوادث چه تاثیری در جامعه و مردم دارد و آیا آنها را در مورد شناخت بیشتر و دقت روی والدین و کودکانی که تحت مراقبت پرستار هستند جلب میکند یا خیر ؟

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : nypost و michiganradio

پرستاران جنایتکار

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!