پدر ضارب مدرسه سانتفه در مورد پسرش صحبت کرد‌!

 

پدر ضارب مدرسه سانتفه در مورد پسرش صحبت کرد‌ : پدر نوجوانی که در مدرسه ای در تگزاس ۱۰ نفر را به قتل رساند گفت: پسر من فرزند خوبی بود‌ و بر اساس شنیده ها مسخره کردن و غلدری کردن همکلاسی هایش موجب این حادثه بود.

Dimitrios Pagourtzis به خبرنگاران گفت من معتقدم بد رفتاری با فرزندم موجب به وجود آمدن حادثه سانتافه شد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از NYPOST  این شخص که صاحب یک کمپانی تعمیر کشتی در هیستون است گفت خانواده من بعد از این حادثه بسیار مستاصل شده اند.

razagi-final
sadaf-omidi

او میگوید من فقط به دبیرستان گرامر در آمریکا رفتم و روستای خود را در یونان زمانی که ۱۲ سالم بود ترک کردم و یک دست لباس و یک جفت کفش داشتم.

من در این کشور سخت کار کردم و این کشور نیز رفتا خوبی با من داشته است و هم اکنون صاحب سه کشتی هستم اما زندگی ما هم اکنون زندگی ما نابود شده است.

بنا بر گزارش مقامات فرزند این شخص صبح جمعه درب یک کلاس درس هنر را شکسته و وارد کلاس شد و قبل از تسلیم کردنش به سوی دانش آموزان و معلمان تیر اندازی کرده است.

او هم اکنون در زندان گالوستون کانتی زندانی بدون وصیقه آزادی است.

اسلحه مورد استفاده در این جنایت یک کلت کمری و یک شات گان بوده است که بر اساس گفته اداره الکل تنباکو و تسلیحات آمریکا از داستانی که منجر به دسترسی این نوجوان به اسلحه ها شد خبری نداریم.

اما پدر وی میگوید من یک شکارچی هستم و در منزل برای تفریح و شکار اسلحه نگهداری میکنم که تمامی این اسلحه ها قانونی و با مجوز هستند.

پدر وی میگوید من هرگز ندیده بودم او با کسی درگیر شود اما هم اکنون خانواده ما نابود شده است و آرزو میکردم ای کاش به جای آن بچه ها به من شلیک می کرد

وی در روز شنبه به مدت ۲۰ دقیقه فرزند خود را در زندان ملاقات کرد و در این باره میگوید او نتوانست به چشمان من نگاه کند او گیج شده بود و نمیتوانست به یاد بیاورد که دقیقا چه اتفاقی افتاده است .

عضويت  در ایرانیان آمریکا

او میخواست از خواهرش عذر خواهی کند و به ما گفت که تمام تلاشش را میکند به ما کمک کند که قوی بمانیم.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :  NYPOST

پدر ضارب

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!