ویزای کانادا و هشدار نسب به افزایش خطر جلوگیری از ورود ایرانیان دارای ویزا

ویزای کانادا
2,417
ویزای کانادا و هشدار نسب به افزایش خطر جلوگیری از ورود ایرانیان دارای ویزا
به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل ازایرکا نیوز  با توجه به افزایش صدور ویزا برای ایرانی ها در سفارت کانادا در آنکارا و دبی و تقاضای پناهندگی توریست های ایرانی ،ماموران مهاجرت ویزای کانادا  در فرودگاه تورنتو سخت گیری بیشتری اعمال می کنند.
به گزارش IRCANEWS، در روزهای اخیر حداقل در دو مورد از ورود یک جوان متولد اردبیل ایران  و یک خانواده ۶ نفره شامل زن و شوهر و ۴ کودک در فرودگاه پیرسون تورنتو به کانادا جلوگیری شده و این افراد با هواپیمای بعدی به کشور مبدا بازگردانده شدند.
شنیده ها از افزایش تقاضای پناهندگی افراد غیر سیاسی که با پاسپورت عادی از ایران با هواپیما وارد کانادا شده اند حکایت دارد.

Due to the increase of Refugee claimant by Iranians , immigration officer are taking more attention to Iranian travellers. in Feb

at least a single man from Ardebil and one family , husband and wife with

سعید سلطانپور – ایرکا – ۳ مارچ ۲۰۱۹ – ۱۳ اسفند ۹۷

با توجه به افزایش صدور ویزا برای ایرانی ها در آنکارا و دبی ، و تقاضای پناهندگی توریستهای ایرانی ،ماموران مهاجرت ویزای کانادا  در فرودگاه تورنتو ، سخت گیری بیشتری اعمال می کنند . حداقل دو مورد یک جوان متولد اردبیل ایران  و یک خانواده ۶ نفره شامل زن و شوهر و ۴ کودک ، در فرودگاه پیرسون تورنتو ، ورودشان به کانادا ، رد شد و. انها با هواپیمای بعدی به کشور مبدا بازگردانده شدند . متاسفانه شنیده ها از افزایش تقاضای پناهندگی افراد غیر سیاسی که با پاسپورت عادی از ایران با هواپیما وارد کانادا شده اند ، افزایش قابل ملاجظه ای داشته است.

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!