ولنتاین درمسابقه ولنتاین واتابرگر شرکت کنید و یکسال شام مجانی بگیرید

 

ولنتاین درمسابقه ولنتاین واتابرگر شرکت کنید و یکسال شام مجانی بگیرید .در مسابقه ولنتاین whatacouple# (چه زوجی) برنده شوید و جایزه یک سال قرار شام مجانی در رستوران whataburger (واتابرگر ) ببرید. مسابقه چه عشقی  #whatalovecontest به دنبال بهترین زوج هایی است که عکس های بهترین تجربه خودشان در رستوران های “چه همبرگی” whataburger را در توییتر، فیس بوک و اینستاگرام با استفاده از هشتک #whatalovecontest  پست کنند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از whataburger اگر عکس شما برداشته شود، برنده ی یک سال قرار رایگان در رستوان وات ا برگر خواهید شد.
مسابقه به این صورت است:

در مسابقه ولنتاین (چه زوجی) برنده شوید و جایزه یک سال قرار شام مجانی در رستوران whataburger (واتابرگر ) ببرید.

razagi-final
sadaf-omidi

. زمان مسابقه ولنتاین : از یکم تا هشتم فوریه

. در روز یکم فوریه، یک عکس خود را از قرار شام خوری در رستوران whataburger ارسال کنید. عکس را با استفاده از هشتک whatalovecontest# ارسال کنید تا به بخش برندگان whatanight برای یک سال وارد شود.

. سه برنده به مدت یک سال قرار شام در این رستوان را دریافت خواهند کرد. که شامل 52 قرار شام برای شما و عشقتان می باشد که در مجموع می شود 104 وعده شام.  هر برنده یک کارت دریافت می کند که برای پرداخت پول وعده ی غذایی ارائه می کند.

. مسابقه در 8 فوریه تمام می شود و سه برنده در تاریخ 14 فوریه در کانال اجتماعی whataburger اعلام خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر از قوانین کامل مسابقه به whataburger.com مراجعه کنید.

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 

x

Check Also

هشدار بارش

هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه!

  هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه : بر اساس ...

error: Content is protected !!