ولنتاین درمسابقه ولنتاین واتابرگر شرکت کنید و یکسال شام مجانی بگیرید

yotab-baner

ولنتاین درمسابقه ولنتاین واتابرگر شرکت کنید و یکسال شام مجانی بگیرید .در مسابقه ولنتاین whatacouple# (چه زوجی) برنده شوید و جایزه یک سال قرار شام مجانی در رستوران whataburger (واتابرگر ) ببرید. مسابقه چه عشقی  #whatalovecontest به دنبال بهترین زوج هایی است که عکس های بهترین تجربه خودشان در رستوران های “چه همبرگی” whataburger را در توییتر، فیس بوک و اینستاگرام با استفاده از هشتک #whatalovecontest  پست کنند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از whataburger اگر عکس شما برداشته شود، برنده ی یک سال قرار رایگان در رستوان وات ا برگر خواهید شد.
مسابقه به این صورت است:

در مسابقه ولنتاین (چه زوجی) برنده شوید و جایزه یک سال قرار شام مجانی در رستوران whataburger (واتابرگر ) ببرید.

razagi-final
sadaf-omidi

. زمان مسابقه ولنتاین : از یکم تا هشتم فوریه

. در روز یکم فوریه، یک عکس خود را از قرار شام خوری در رستوران whataburger ارسال کنید. عکس را با استفاده از هشتک whatalovecontest# ارسال کنید تا به بخش برندگان whatanight برای یک سال وارد شود.

. سه برنده به مدت یک سال قرار شام در این رستوان را دریافت خواهند کرد. که شامل 52 قرار شام برای شما و عشقتان می باشد که در مجموع می شود 104 وعده شام.  هر برنده یک کارت دریافت می کند که برای پرداخت پول وعده ی غذایی ارائه می کند.

. مسابقه در 8 فوریه تمام می شود و سه برنده در تاریخ 14 فوریه در کانال اجتماعی whataburger اعلام خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر از قوانین کامل مسابقه به whataburger.com مراجعه کنید.

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 

yotab-baner
x

Check Also

بیمارستان های تگزاس نگران کاهش برنامه های تخفیف دارو

بیمارستان های تگزاس نگران کاهش برنامه های تخفیف دارو

بیمارستان های تگزاس نگران کاهش برنامه های تخفیف دارو ,تلویزیون KXAN تگزاس:بیمارستان های بخش ایمنی ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html