مرد عروسکی تعدادی از عمل های جراحی خود را در تهران انجام داده است

 

مرد عروسکی تعدادی از عمل های جراحی خود را در تهران انجام داده است . که در یک برهه زمانی بسیار خبر ساز شده بودشاید اکثر شما با مرد عروسکی آشنا باشید کسی که با عمل های فراوان خود را شبیه به یک عروسک کرده است . او به همراه یکی دیگر از عاشقان عمل جراحی در شب هالوین خبر ساز شدند .

Rodrigo Alves  در شب هالوین به همراه دوست خود Justin Jedlica در جشن هالوین حاضر شدند و با توجه به هزینه 29 هزار دلاری رودریگو برای عمل اخیر سیکس پکش کاملا طبیعی بود که لباسی را انتخاب کنند که به خوبی بدن وی را به نمایش بگذاردآنها برای این شب به خصوص یک ست لباس فرشته را انتخاب کرده بودند و هر دوی آنها لباس هایی با همین شکل را بر تن داشتند وی در مورد این انتخاب میگوید :

ما قصد داریم کلیشه ها را بشکنیم و به بقیه بگوییم که هالوین حتما نباید شب غول ها با لباس های ترسناک باشد ما در انتخاب این لباس توافق نظر داشتم و حتی جاستین که همیشه برای من الهام بخش بوده برای نصب این بال ها بر روی شانه من کمک بسیار زیادی کرد.

razagi-final
sadaf-omidi

مرد عروسکیPhoto credit: Goldstar Media_MEGA

اما نکته جالب ارتباط این دو شخص با یکدیگر بود آنها بیرون از محل برگزاری مراسم چندین بار در مقابل دوربین ها همدیگر را بوسیدند و مرتبا بدن یک دیگر را لمس میکردند و بسیار ارتباط نزدیکی با هم برقرار کردند.

در صحبت با خبرنگاران رودریگو اعلام کرد که در حال کار بر یک برنامه تلویزیونی به نام  Plastics of Hollywood هستش که بزودی به روی آنتن خواهد رفتجاستین هم یک مرد عروسکی به حساب میاید او در سال 2012 به شهرت رسید وقتی بیش از 190 بار به تغییر در ساختار بدن خود برای تبدیل شدن به مرد عروسکی دست زد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

جاستین در مورد انتخاب این لباس گفت این طبیعی هستش که هر دوی ما در این شب این لباس را انتخاب کنیم به این خاطر که همه حرف ما در مورد عشق و صلح و دوستی هستش و نمیتوانستیم چیزی جز این را برای توصیف این خصوصیت انتخاب کنیم .

رودریگو نیز در حالی با خبرنگاران صحبت میکرد که جمعه گذشته از یه عمل 8 ساعته بسیار سخت کاشت مو برگشته که عمل 59 وی بوداو در مورد موی بلوند جدید خود میگوید از وقتی موهایم را بلوند کردم واکنش های خوبی از طرف پسر ها و دختر های دیگر گرفتم و امیدوارم که این عمل باعث خوشحالی دوستانم شده باشد.

این قضیه تایید شده است که رودریگو در حال حاضر به تغییر جنسیت فکری نمیکند اما خود او پذیرفت که با این موهای بلوند ظاهر زنانه ای پیدا کرده است.

ترجمه: توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : دیلی میل

پا ورقی :

مرد عروسکی Rodrigo Alves  تعدادی از عمل های جراحی خود را در تهران انجام داده است که در یک برهه زمانی بسیار خبر ساز شده بود.

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!