وسایل کهنه و دست دومی که هرگز نباید از دیگران خریداری شود !

 

وسایل کهنه و  دست دومی که هرگز نباید از دیگران خریداری شود !: شاید خرید یک وسیله دست دوم برای ذخیره پول امری مهم و جالب باشد و شاید همیشه افرادی میشناسیم که برای خرید یک وسیله همیشه سراغ سایت ای بی میروند و همیشه میگویند چه کسی از یک معامله پرسود بدش می اید؟

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از TIPHERO اینکه شخصی در خرج کردن پول محتاط باشد چیز شرم آوری نیست و حتی خریدن یک وسیله دست دوم با قیمت کمتر میتواند گاهی یک معامله کاملا خوب باشد . اما مطمدنا یک سری وسایل هستند که صرفا نظر از آنکه چه میزان ارزان و مناسب هستند به هیچ عنوان ارزش خریدن ندارند.

در واقع دلیل اصلی این کار این است که زمانی که شما یک وسیله دست دوم میخرید نمیدانید که در گذشته این وسیله چه اتفاقی افتاده است و به دلیل اینکه شاید برخی از آنها را کودکان شما استفاده کنند یا حتی برای شما خطرناک باشد هرگز نباید سمتشان رفت.

razagi-final

با هم چهار وسیله را که حتی اگر مجانی به شما دادند نباید آن را قبول کنید با هم بررسی میکنیم :

عضويت  در ایرانیان آمریکا

 

  1. کلاه ایمنی

مسلما کلاه ایمنی وسیله ای است که برای حفظ سلامتی است و نه مد اما اگر کلاهی را بخرید که قبلا در تصادف آسیب دیده است آن هم از نوعی که قابل دیدن با چشم نباشد مسلما استباه بزرگی کردید.

 

  1. تخت خواب کودک

مسلما هرگز نباید از یک تخت دست دوم برای کودک استفاده کرد زیرا نمیدانیم در گذشته چه اتفاقی برای این تخت افتاده است و ممکن است در هر نقطه از این تخت مشکلی وجود داشته باشد که جان کودک ما را به خطر بیاندازد.

 

  1. تشک خوش خواب

بله قیمت یک تشک نو بسیار گران است اما باید به شما که قصد خرید تشک دست دوم بگوییم خطر انواع حشرات درون تخت شما موجود و است و البته هر تشک تنها ۷ تا ۱۰ سال قابلیت استفاده بهداشتی را دارد.

 

  1. لپ تاپ

بسته به نوع هر لپ تاپ آنها طول عمر مفیدی دارند که بعد بین ۷ تا ۱۰ سال و در کل علاوه بر مسائل بهداشتی مربوط به برخورد دست افراد مختلف با لپ تاپ ممکن است هر لحظه لپ تاپ شما به دلیل فرسودگی بی دلیل از کار بیافتد.

 

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : TIPHERO

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

وسایل کهنه

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن