ورشکسته شدن یکی از قدیمی ترین فروشگاه های خرده فروشی در آمریکا!

 

ورشکسته شدن یکی از قدیمی ترین فروشگاه های خرده فروشی در آمریکا : خبری تلخ برای بسیاری از ساکنین آمریکا که شاید با فروشگاه Sears خاطرات بسیار زیادی داشتند این است که این فروشگاه به پایان کار خود نزدیک شده است!

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا این فروشگاه که بدون شک یکی از پایه گذاران فروشگاه های خرده فروش در آمریکا می باشد با توجه به مشکلات پیش آمده برای آنها به زودی تعطیل خواهد شد .

بر اساس گزارش منتشر شده از وال استریت جورنال این کمپانی برای تنظیم برگه های اعلام ورشکستگی گروهی را استخدام کرده است .

razagi-final

این خبر بعد از این اعلام شد که اخیرا این کمپانی با یک بدهی 134 میلیون رو به رو شده است و باید تا تاریخ دوشنبه 15 اوکتبر آن را پرداخت کند.

شاید بسیاری از این بحران ها به دلیل احتیاط وام دهنده گان و کسانی که به این صنایع خرده پا کمک می کنند باشد که از کمک های مالی به این افراد خوددرای می کنند با این حال بسیاری از تحلیل گران معتقد هستند ممکن است بسیاری از خرده فروشی ها از بین بروند .

این خبر بسیار ناراحت کننده می باشد مخصوصا برای کسانی که از زمان کودکی برای خرید به این فروشگاه سر می زدند اما با این حال یکی دیگر از سوالاتی که در ذهن هر کس می آید این است که هم اکنون چه اتفاقی برای گارانتی های انجام شده توسط این فروشگاه می افتد؟

در تمام این سال ها یکی از مهمترین شاخصه های این کمپانی خدمات پس از فروش این فروشگاه برای محصولات خود بوده است که یکی از مهم ترین های آنها لوازم ماشین به خصوص لاستیک خودرو می باشد اما متاسفانه هیچکس نمی تواند به طور مشخص پاسخ این سوال را که بعد از بسته شدن این کمپانی چه اتفاقی برای وسایل فروخته شده و ضمانت آنها به مشتریان می افتد!!

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

عضويت  در ایرانیان آمریکا

منبع : tiphero

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!