واکسن زیکا و اعلام نیاز برای داوطلب آزمایش اولیه واکسن!

 

واکسن زیکا و اعلام نیاز برای داوطلب آزمایش اولیه واکسن: یک موسسه تحقیقاتی در آستین در حال انجام آزمایش ها و تحقیق در مورد درمان بیماری هایی است که از طریق انتقال از مکان های دیگر به آمریکا در این کشور به وجود آمده اند است که از این بیماری ها می توان به  Zika, Dengue و تب زرد اشاره کرد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از KXAN این خبر بعد از این منتشر شد که در ماه گذشته در شهر ویلیامسون در ماه گذشته دو نفر بعد از انجام آزمایش زیکا تست بیماری آنها مثبت اعلام شد.

اداره خدمات بهداشتی و درمانی تگزاس اعلام کرد که این دو نفر بعد از انجام یک سفر خارجی به این ویروس مبتلا شدند و به نخستین اشخاصی که به ویروس زیکا در امسال مبتلا می شوند تبدیل شدند.

razagi-final
sadaf-omidi

از زمانی که در سال ۲۰۱۶ سازمان بهداشت جهانی در مورد این بیماری خطرناک به جامعه جهانی اخطار داد پیشرفت های قابل توجهی در مورد ساخت واکسن های این بیماری انجام شده است.

زیکا از طریق یک  پشه به وجود می آید و می تواند از مادر به جنین گسترش یابد، و می تواند نقایص مادرزادی را ایجاد کند.

در حال حاضر خطرناک ترین مناطق برای ابتلا به این بیماری علاوه بر مکزیک و آمریکای مرکزی جنوب آسی و آفریقا نیز می باشد و در حال کشیده شدن به آمریکا نیز می باشد.

بر اساس گفته محققان تنها در این بین زمان مسیله ای است که درگیر شدن مردم آمریکا به این بیماری را تاخیر انداخته است.

این ویروس در برزیل فاجعه ای به بار آورد که از ذهن کمتر کسی پاک می شود و آن دیدن کودکانی بود که با بیماری به دنیا می آمدند.

مسیولین این آزمایشگاه اعلام کردند که هنوز در ابتدای راه برای پیدا کردن راه درمان قطعی این بیماری هستند و به تعداد داوطلب برای دریافت این واکسن ها و آزمایش خون آنها در بازه های زمانی مشخص است.

محققان میگویند کسانی که برای آزمایش داوطلب می شوند زودتر از بقیه در مقابل این بیماری بیمه می شوند و چیزی در حدود ۵ تا ۱۰ سال طول می کشد تا این واکسن به صورت عمومی در اختیار مردم قرار بگیرد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

واکسن زیکا

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!