هیوستون پس از یک هوای سرد و بارانی، خورشید در آن برآمد

هیوستون پس از یک هوای سرد و بارانی، خورشید در آن برآمد
617

هیوستون پس از یک هوای سرد و بارانی، خورشید در آن برآمد.آیا تا الآن یک زمستان کامل و کافی نداشته ایم؟ بسیار خوب، برخی از شما شاید هوای سرد را دوست داشته باشید، اما بیشتر ساکنان هیوستون دوست دارند که هوای هیوستون را تا حدی معتدل یا گرم ببینند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از Houston Press  گویا مادر طبیعت درخواست های ایشان را شنیده است. در این هفته هوای گرم نخواهیم داشت اما میتوان گفت که حداقل تا روز جمعه هوا بهتر خواهد بود. اگر اتاق بازرگانی بخواهد که شهر را در بهترین هوای سال به تصویر بکشد، احتمالا اواسط این هفته را انتخاب خواهند کرد.
هوا در اواسط این هفته آفتابی و سرد و خشک می باشد که در گرمترین زمان به ۶۰ درجه ی فارنهایت میرسد و در طول هفته بین ۳۰ و ۴۰ درجه متغیر خواهد بود.بدشانسی اینجاست که این هوای گرم به عوض تعطیلات در طول روزهای کاری هفته اتفاق خواهد افتاد. در روز جمعه جریان هوای جنوبی دوباره شروع خواهد شد و ابرها شروع به حرکت در امتداد خلیج، پیشاپیش یک جبهه ی سرد خواهند کرد که انتظار مقداری بارندگی در روز شنبه می رود.

این به معنای یک هوای کاملا ابری در جمعه و احتمال قوی بارندگی در روز شنبه می باشد. در حال حاضر نمودارها بیانگر میزان احتمالی بارش از بسیار اندک تا چندین اینچ می باشند.در هر دو صورت وضعیت در روز شنبه تا حدودی قبل از حرکت جبهه ی سرد به این سمت، ناامید کننده می باشد.به رغم این جبهه ی هوای سرد، در روز یکشنبه هوای آفتابی بر میگردد، اما دمای هوا به سختی به همان اندازه باقی خواهد ماند به همراه میزان بیشتری هوای صاف برای شروع هفته ی کاری.

پیش بینی دراز مدت هوا، هوایی معتدل تر را برای هفته ی پیش رو با حداکثر میزان دمای ۷۰ درجه بیان میکند. در نتیجه اگر شما کلا از هوای سرد خسته شده اید، خوش شانسی برای شما دوست من، به دلیل اینکه هوا در هیوستون در چند هفته ی آینده بسیار دلپذیر خواهد بود. پس آماده باشید.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع :  Houston Press 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!