هشدار در مورد استفاده از بوت های Ugg ! مراقب بدن خود باشید !

هشدار در مورد استفاده از بوت های Ugg

 

Ugg  که اخیرا به عنوان یکی از محبوب ترین و جذاب ترین کفش ها در میان شخصیت های معروف و مردم جا افتاده است بسیار خطرناک و برای زانو دردسر ساز است .

 

Ian McDermott در مورد این کفش ها میگوید :

    texas

به هیچ عنوان این کفش ها برای راحتی و آرامش بدن انسان ها درست نشده است من فکر میکنم اگر این کفش پای کسی باشد حتی نتواند یک دقیقه چرت بزند …

telgram

این متخصص افزود استفاده مداوم از این کفش ها موجب مشکلات عدیده برای بدن به خصوص تغییر شکل ستون فقرات و زانو درد حتی کمر درد های شدید که برای درمان آنها به جراحی نیاز میباشد.

 

McDermott که جراحی در لندن است میگوید : این به واقع یک هشدار جدی و در حقیقت پرچم قرمز برای استفاده از این کفش ها میباشد و در واقع یک ام ار ای با اشعه ایکس به وضوح نشان میدهد که این نوع پوشش میتواند چه بلایی بر سر درون استخوان ها و مفاصل بیاورد.

 

استفاده هر چه بیشتر از این کفش ها میزان صدمات وارده را بیشتر میکند و درمان آن را سختتر میکند.

 

کفش هایی که شکل تخت ندارند و پاشنه بلند ها  شاید ظاهر خوبی داشته باشند اما در حقیقت بسیار زیاد به فیزیک بدنی شما آسیب میزند.

شکل نامعقول برخی کفش ها به این معنی است پای شما به خوبی در جای خود فیکس نمیشود و فشار به تمام نقاط پای شما به طور مساوی وارد نمیشود و این یعنی آسیب زیاد به بدن شما و یقینا شما باید به صدای بدن خود خود گوش دهید و هر روز کفش های نامتفارن نپوشید !!

 

 

اما یکی از اعضای Ugg  میگوید : به عنوان یکی از نو آوران و پیش رو ها در کفش های پاشنه بلند است که راحتی و گرما و اسایش را برای مصرف کنندگانش به ارمغان می آورد .

مدل کلاسیک 2 وزن کمتری دارد و راحتی و نوآوری بیشتری را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد و مثلا در هر مدل جدید مقاومت و زیبایی و تکنولوژی به محصولات ما اضافه میشود و مسلما هدف ما در هر کدام از سری های Ugg   راحتی و آسایش بیشتر برای مشتریان است.

 

قضاوت با شما …..

 

 

هشدار در مورد استفاده از بوت های Ugg

uggs-copy

عضويت  در ایرانیان آمریکا
© 2017 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : NYPOST

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

زلزله تهران

زلزله تهران و آنچه همچنان پایتخت را در وحشت نگه داشته است !

زلزله تهران و آنچه همچنان پایتخت را در وحشت نگه داشته است : زلزله شب ...

google-site-verification: googlecce377d486895c51.html