هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه!

 

هشدار بارش شدید احتمالی در منطقه هیستون برای شهروندان این منطقه : بر اساس شواهد و گزارش های به دست آمده اب دریاچه هیستون بر اثر گرمای بیش از حد از میزان ۴۲٫۵ فوت به ۴۱ فوت رسیده است و با این حال که این تبخیر موقتی است اما نکته مهم این است که این حجم از آب دریاچه تبخیر شده است .

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا Carol Haddock یکی از مسئولان محلی هیستون در رابطه با این اتفاق گفته است که از نزدیک در حال بررسی این تبخیر بیش از اندازه اب دریاچه هیستون هستیم زیرا همین تبخیر آب ممکن است به سمت یک طوفان در این منطقه هدایت شود.

یکی از اعضای شورای شهر هیستون نیز اشاره کرد تمام آب راه ها به سمت دریاچه هیستون باز شده است و بر اساس انتظار هایی که ما داریم تا روز جمعه سطح آب دریاچه در میزان ۴۱ فوت ثابت خواهد شد.

razagi-final

با این حال به تمام افرادی که در نزدیکی دریاچه هیستون سکونت دارند توصیه شده است که تمام تمهیدات لازم برای حفظ و نگهداری وسایل نقلیه آبی خود اعم از کشتی ، قایق و هر چیز دیگر را لازم بدارند و آمادگی لازم برای برخورد با طوفان را داشته باشند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

بعد از اینکه این کاهش سطح آب که نتیجه آن بخار شدن بیش از حد معمول آب و تشکیل ابرها در آسمان است رخ داد مسئولان شهری تصمیم گرفتند برای کنترل سطح آب دریاچه در همان ۴۱ فوت آبره های مواصلاتی به این دریاچه را باز کنند تا از بخار شدن بیشتر هوا جلوگیری کنند و شرایط را تا حدی ثابت نگه دارند.

هم اکنون بر اساس مشاهدات احتمال می رود طی روز یکشنبه تا سه شنبه بارشی در حدود دو تا سه میلیمتر در منطقه رخ دهد که ممکن است به مدت دو روز ادامه داشته باشد.

با توجه به اینکه زمین در این منطقه خشک می باشد مطمئنا حجم عظیمی از این بارندگی توسط زمین جذب خواهد شد و بنابر این نگرانی در مورد وقوع سیل آب نخواهد داشت اما مسئولان شهری اعلام کرده اند با توجه به ترس و اظطرابی که بعد از طوفان هاروی در بین مردم وجود دارد وقایع را از نزدیک دنبال خواهیم کرد تا در صورت احتمل رخ داد هر گونه خطری آن را به اطلاع مردم بر سانیم!

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KHOU

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

هشدار بارش

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن