هدیه یک زن تگزاسی که یک کیسه سوسک بود برای مقامات شهر!

 

هدیه یک زن تگزاسی که یک کیسه سوسک بود برای مقامات شهر : یک زن اهل جنوب تگزاس در اقدامی جالب یک کیسه سوسک مرده را که از درخت نخلی که به تازگی شهرداری در جلوی منزلش کاشته بودند جمع آوری کرد و به نشانه اعتراض آن را در محل کار مقامات شهری به آنها هدیه کرد این زن معتقد است این عمل مسئولان کامل اشتباه بوده و باعث حضور حشرات ناخواسته در اطراف منزل وی می شود.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا Patricia Polastri در روز سه شنبه در محل شورا شهر Corpus Christi حاضر شد و به مسئولان گفت بعد از اینکه شما درختان نخل را در منطقه ما کاشته اید هر روز ما شاهد حضور حشرات مختلف و موجودات ناخواسته هستیم که از جمله آنها به سوسک و پشه و … میتوان اشاره کرد.

تین خانوم که در نمایی در نزدیکی اقیانوس زندگی میکند در موردی دیگر از شکایت خود اعلام کرد که این درختان مانع این شده اند که من به راحتی بتوانم منظره ساحل را ببینم و این برای من بسیار درد آور است  زیرا قبل از آن این منظره یکی از دلخوشی های من بوده است.

عضويت  در ایرانیان آمریکا
razagi-final

این خانوم ظرف سوسکی را به عنوان نمایش جزیی از میزان فاجعه به شورای شهر آورده بود به Keith Selman تحویل داد و بعد از آن از مقامات خواست که در مورد طرح فضا سازی خود در این منطقه که شامل کاشت این ۱۵۰ درخت نخل هستند تجدید نظر کنند و تدابیری جدید را برای این منطقه در نظر بگیرند تا آسایش شهروندان نیز دوباره برگردد .

بعد از درخواست این معلم کالج مسئولان شورای شهر تا کنون هیچ جوابی که به صورت عمومی منتشر شده باشد را نداده اند و باید منتظر ماند و دید که در آینده این اعتراض متفاوت به شرایط شهری از یک فرد تحصیل کرده به کجا خواهد انجامید و آیا مقامات شهری زیر بار خواهند رفت و اوضاع را به حالت اولیه باز خواهند گردانید؟

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

هدیه یک زن

razagi-final
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!
بستن