هدیه یک زن تگزاسی که یک کیسه سوسک بود برای مقامات شهر!

BRISBANE, AUSTRALIA - JANUARY 26: A Steward holds the losing cockroaches in Race 2 during Cockroach Racing at the Story Bridge Hotel which was held as part of Australia Day celebrations January 26, 2004 in Brisbane, Australia. (Photo by Jonathan Wood/Getty Images)
271

هدیه یک زن تگزاسی که یک کیسه سوسک بود برای مقامات شهر : یک زن اهل جنوب تگزاس در اقدامی جالب یک کیسه سوسک مرده را که از درخت نخلی که به تازگی شهرداری در جلوی منزلش کاشته بودند جمع آوری کرد و به نشانه اعتراض آن را در محل کار مقامات شهری به آنها هدیه کرد این زن معتقد است این عمل مسئولان کامل اشتباه بوده و باعث حضور حشرات ناخواسته در اطراف منزل وی می شود.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا Patricia Polastri در روز سه شنبه در محل شورا شهر Corpus Christi حاضر شد و به مسئولان گفت بعد از اینکه شما درختان نخل را در منطقه ما کاشته اید هر روز ما شاهد حضور حشرات مختلف و موجودات ناخواسته هستیم که از جمله آنها به سوسک و پشه و … میتوان اشاره کرد.

تین خانوم که در نمایی در نزدیکی اقیانوس زندگی میکند در موردی دیگر از شکایت خود اعلام کرد که این درختان مانع این شده اند که من به راحتی بتوانم منظره ساحل را ببینم و این برای من بسیار درد آور است  زیرا قبل از آن این منظره یکی از دلخوشی های من بوده است.

این خانوم ظرف سوسکی را به عنوان نمایش جزیی از میزان فاجعه به شورای شهر آورده بود به Keith Selman تحویل داد و بعد از آن از مقامات خواست که در مورد طرح فضا سازی خود در این منطقه که شامل کاشت این ۱۵۰ درخت نخل هستند تجدید نظر کنند و تدابیری جدید را برای این منطقه در نظر بگیرند تا آسایش شهروندان نیز دوباره برگردد .

بعد از درخواست این معلم کالج مسئولان شورای شهر تا کنون هیچ جوابی که به صورت عمومی منتشر شده باشد را نداده اند و باید منتظر ماند و دید که در آینده این اعتراض متفاوت به شرایط شهری از یک فرد تحصیل کرده به کجا خواهد انجامید و آیا مقامات شهری زیر بار خواهند رفت و اوضاع را به حالت اولیه باز خواهند گردانید؟

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

هدیه یک زن

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!