نماد دانشگاه تگزاس برای یکی از دانشجویانش دردسر ساز شد.

نماد دانشگاه تگزاس برای یکی از دانشجویانش دردسر ساز شد.
475

نماد دانشگاه تگزاس برای یکی از دانشجویانش دردسر ساز شد. همانگونه که همه ما میدانیم بسیاری از گروه ها و دسته ها نماد خاص خودشان را دارند بعضی از آنها لباس های مخصوص به خود را میپوشند و برخی دیگر زیور آلاتی مانند گردنبند و دستبند مخصوص به خود را دارند و بسیاری از آنها از یک حرکت یا حرفی برای اعلام حضور به هم دوستان خویش استفاده میکنند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از NBC اما یکی از همین نشانه ها که با دست انجام میشد برای یک دانشجوی دانشگاه تگزاس دردسر ساز شد. Diana Durkin که ۱۹ سال سن دارد زمانی که داشت از مسافرت به همراه خانواده خود بر میگشت در صف چک امنیتی فرودگاه شخصی را دید که کاپشن دانشگاه تگزاس را بر تن دارد و وی بلافاصله علامت دانشگاه تگزاس که شبیه یک تفنگ است را با دست به آن شخص نشان داد.

نماد دانشگاه تگزاس برای یکی از دانشجویانش دردسر ساز شد.
نماد دانشگاه تگزاس برای یکی از دانشجویانش دردسر ساز شد.

اما او خبر نداشت که همین عمل چه دردسری برای او به وجود خواهد آورد .زمانی نگذشت که مامور امنیتی روی شانه دیانا زد و گفت تو نمیتوانی این کار را در فرودگاه انجام بدی و باید سریعا برای بازجویی همراه ما بیایی!! دیانا که کاملا شک زده شده بود به همراه مامور امنیت به گوشه ای رفت و مشغول جواب دادن به سوالات وی شد و در حالی که گریه میکرد به ماموران گفت من فقط یک دانشجوی دانشگاه تکنیک تگزاس هستم و از تعطیلات به همراه خانواده به محل تحصیلم بر میگردم.

ماموران امنیتی که صحبت کردن و رفتار وی را مورد بررسی قرار میدادند متوجه شدند که وی شخص خطرناکی نیست و بعد از ۱۵ دقیقه بعد از اینکه به وی تذکر جدی دادند او را آزاد کردند.دیانا که شدیدند شکه شده بود قبل از اینکه پروازش حرکت کند این اتفاق را برای دوستان خود توییت کرد که سریعا مورد توجه همه قرار گرفت و بالای هزاران لایک و ری توییت دریافت کرد تا حدی که شهردار این شهر و مسئولان دانشگاه نیز در واکنش به این اتفاق توییت کردند.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : NBC

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!