نشان ترامپ در پیاده روی افتخارات لس آنجلس کنده خواهد شد؟

 

نشان ترامپ در پیاده روی افتخارات لس آنجلس کنده خواهد شد ؟ خیابان شهرت در هالیوود مکان بسیار معروفی است که کمتر کسی از شکل و شمایل آن بی خبر است این خیابان با اسم مشاهیر مختلف دنیا به شکل یه ستاره بر پیاده رو خیابان نقش بسته شده است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا روزی نیز اسم رییس جمهور فعلی آمریکا دونالد ترامپ نیز بر قسمتی از این پیاده رو پلمپ شده بود که اخیرا در جلسه ای با رای شورای شهر هالیوود این اسم باید از این پیاده رو برداشته شود.

در مورد این تصمیم  شهردار  John Duran اعلام کرده است بعد از صحبت و تصمیم گیری ما بین مقامات لس آنجلس و مسئولان هالیوود در جمع بندی ها غالبا موافق با تصمیم اتخاذ شده مبنی بر بداشتن این ستاره از خیابان بوده اند.

razagi-final

حالا نیز بعد از توافق ما بین شواری شهر لس آنجلس و مسئولان هالیوود یک نامه رسمی به Eric Garcetti شهردار لس آنجلس ارسال شده است که بر اساس آن تصمیم اتخاذ شده مبنی بر حذف این نشان از پیاده رو را به اطلاع آنها رسانده است. اما در همان نامه هم ذکر شده که بعید است آنها این دستور را اجرایی نمایند.

یکی از مسئولین عالی رتبه و دخیل در امور این پیاده رو دراین باره گفته است : (( هنگامی که ما اسم شخصی را بر این پیاده رو نصب میکنیم به این معنی است که وی بخشی از این تاریخ است و این تاریخ یکپارچه است و به هیچ عنوان نمی شود بخشی از تاریخ را بکنیم ))

اما شورا معتقد است این ستاره که در سال 2007 به دلیل همکاری ترامپ در مراسم دختر شایسته دنیا به او اهدا شده است باید پس از افشای رفتار بد او با زنان و مسائل پیش آمده از وی گرفته شود.

غیر از آن نیز این نشان توسط شخصی در سال 2016 نیز مورد هجوم قرار گرفته بود و در هر صورت این نشان و 2500 ستاره دیگر در این پیاده رو جز املاک تحت کنترل شهرداری لس آنجلس است و تصمیم نهایی در مورد برداشتن و نگه داشتن این ستاره با این افراد است.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : nypost

نشان ترامپ

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!