مواد مفید و ارزان قیمت که می توانید به راحتی به رژیم غذایی خود اضافه کنید!

 

مواد مفید و ارزان قیمت که می توانید به راحتی به رژیم غذایی خود اضافه کنید ! بسیاری از ما در هنگام  خرید تمام دقت خود را انجام می دهیم تا از خرید وسایل بسیار گران و غیر ضرروری خود داری نماییم و تا جای ممکن مواد مصرفی خود را از بین محصولات با قیمت مناسب تهیه کنیم.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  اما نکته مهم در این مورد این است که همیشه نمی تواند محصولاتی که تخفیف خورده است و ارزان قیمت است برای سلامت بدن مفید باشد و در حقیقت باید گفت بسیاری از وسایلی که تخفیف زیادی میخورند از لحاظ کالری و کلسترول درون محصول وضعیت مناسبی ندارد.

در مقاله زیر به بررسسی تعدادی از وسایل مصرفی منزل پرداخته ایم که علاوه بر اینکه نسبت به محصولات هم رده خود قیمت مناسبی دارند استفاده مداوم و قرار دادن آنها در زنجیره غذایی باعث کمک به سلامت شخصی می شود.

razagi-final

  1. گوشت های تایی شده در Paleo و Keto

این دو رژیم غذایی منتخب ما هستند و به طور قطع اعلام میکنیم که اگر به دنبال خرید و تغذیه مناسب و به صرفه گوشت های مختلف هستید و به دنبال قرار دادن محصولات به صرفه و سالم در سفر غذایی خود هستید حتما باید از یکی از دو دستور اعلام شده توسط این رژیم ها پی روی کنید.

2. نارگیل

باورکنید یا نه یکی از میوه هایی که هیمشه قیمتی مناسب دارد نارگیل است و حتی قیمت خود آن از فرآورده هایش از جمله شیر نارگیل ، اب نارگیل یا روغن نارگیل ارزان تر است و میتوان به ارزش غذایی بالای این ماده آن را به عنوان جایگزین مناسب بسیاری از میوه های گران قیمت قرار داد.

3. روغن زیتون

این یکماده غذایی اصلی در زنجیره غذایی اشخاص است و در حقیقت لازمه درست کردن بسیاری از غذاهای دیگر است که در حتی در تهیه سالاد هم میتوان از آن استفاده کرد اما به دلیل سلامت و بی ضرر بودن آن و با توجه به قیمت تقریبا ثابت آن به شدت توصیه می شود که در مصرف روزانه قرار بگیرد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : TIPHERO

مواد مفید و ارزان

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

سینه بند

سینه بند سایز اشتباه می تواند باعث سر درد در خانوم ها شود!

  سینه بند سایز اشتباه می تواند باعث سر درد در خانوم ها شود : ...

error: Content is protected !!