مهاجران غیر قانونی در شمال سن آنتونیو توسط ماموران امنیتی بازداشت شدند!

270

مهاجران غیر قانونی در شمال سن آنتونیو توسط ماموران امنیتی بازداشت شدند : بر اساس گزارش های منتشر شده اخیرا یک تریلی کشنده که درون آن  ۵۵ مهاجر غیر قانونی که شامل زن و کودک نیز بود در منطقه سن آنتونیو کشف شد و تمامی این افراد توسط ماموران بازداشت شدند.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا بنا به گزارش های بسیار زیادی که ارسال شده است این افراد در ساعت ۸:۳۰ غروب سه شنبه در محدوده شمالی این منطقه رفتار مشکوکی را مشاهده کردند که با رسیدن ماموران این ۵۵ نفر در اطراف این تریلی مشاهده شدند و همه آنها دستگیر شدند.

بعد از بررسی مقامات ار وضعیت سلامتی این افراد در گزارشی اعلام شد که تمامی این افراد از نظر سلامتی و نداشتن بیماری های خطرناک در وضعیت مطلوب قرار دارند.

اما در گذشته آنقدر از این دست اتفاقات تلخ و مرگ آور افتاده است که یکی از مقامات بعد از پیدا کردن این مهاجران گفت خدارو شکر می کنم که کانتینر تعویه هوا و آب آشامیدنی داشته است و ما موفق شدیم تمام این افراد را زنده پیدا کنیم.

اما با این حال ۵ نفر از این افراد دچار آسیب دیده گی های سطحی شده بودند که بعد از مشاهده توسط ماموران برای بهبود و مداوا به اورژانس انتقال داده شدند.

غیر از این پنج نفر که هم اکنون در بیمارستان به سر می برند بقیه افراد بعد از انجام بازجویی های اولیه از آنها به بازداشتگاه موقت انتقال یافته اند تا تکلیف آنها مشخص شود.

با توجه به وضعیت معیشتی و فقر کشور های اطراف آمریکا هر ساله شاهد این هستیم که از تمامی مرزهای ممکن افرادی خود را به امید زندگی بهتر به خاک آمریکا می رسانند و در این راه اتفاقات زیادی برای آنها می افتد در بسیاری مواقع تحت کلاه برداری قرار می گیرند و در میانه راه رها می شوند و متاسفانه برخی نیز در این مسیر به دلیل نداشتن تحمل شرایط سخت جان خود را از دست می دهند.

در هر صورت قوانین در مورد مهاجرت غیر قانونی بسیار سخت گیرانه شده است و با این دست افراد که بدون مجوز های لازم وارد کشور می شوند برخورد قاطعی صورت خواهد گرفت.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : ABC

مهاجران غیر قانونی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!