مصرف آب و وضع قوانین جدید برای شهروندان منطقه آستین !

 

مصرف آب و وضع قوانین جدید برای شهروندان منطقه آستین : ارایه خدمات بهتر و رسیدگی به امور شهری جزیی از دغدغه های همیشگی مسٔولان است و به همین خاطر مسٔولان منطقه آستین تصمیم به وضع قوانین جدید برای سارقان آب و افراد پر مصرف کردند.

گرگ Meszaros، مدیر آب آستین، گفت:  وضع قوانین جدید به کسانی که با قبض های نا متعارف و غیر منتظره رو به رو می شودند کمک میکند.

 به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از KXAN این قوانین باعث تغییرات در مصوبه مصرف آب در سال ۲۰۱۶ شده است و دلیل اصلی این تغییرات شکایت زیاد از طرف ساکنین این شهر اعلام شده است.

razagi-final

این قوانین به این صورت است :

۱. فراهم آوردن شرایط جدید برای مشخص شدن نوع مصرف افراد پر مصرف تا به وسیله آن مصرف کنندگان عادی انعطاف پذیری مشخصی داشته باشند.

۲. از این به بعد تا ۱۰۰ درصد اعبار برای پوشش هزینه اضافی به موجب نشتی آب در منزل میتواند برای مشترکین در نظر گرفته شود که قبل از آن تا ۵۰ درصد بیشتر نبود.

۳. هم اکنون به ساکنینی که  به مدت ۴ ماه به عنوان مصرف کننده در سیستم آب استین حضور داشتند اجازه درخوات برای قبض مصارف بالا داده می شود در حالی که قبل از این مدت ۱۲ ماه بوده است.

۴. قرار دادن ساز و کاری جدید برای مشتریانی که به هر دلیلی از به کار گیری مسٔولان مشخص شده برای رسیدگی به امور مربوطه خود محروم شده اند.

بسیاری از مردم قبل از تنظیم این قوانین جدید برای قبض های صادر شده آب شکایت های مختلفی داشتند به طور مثال شخصی که از پیگیری حق خود صحبت میکرد گفته است که برای او قبضی در حدود ۳۵۰ دلار صادر شده است در حالی که در تاریخ مشابه سال گذشته قبض آب وی تنها ۴۴ دلار بوده است و این تنها چیزی است که همه اشتباهات را مشخص میکند.

اما مسٔولین شهری آستین به دنبال بازگرداندن اعتماد عمومی هستند و همواره اعلام میکنند که مشکلات و موارد تخلف را از طرف مردم با دقت گوش میکنیم و تا جای ممکن به آنها کمک میکنیم.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

آنها امیدوارند قوانین جدید بتواند تا جای زیادی به حل مشکلات کمک کند و همینطور از مردم نیز درخواست کرد برای به ثبات رسیدن هرچه سریعتر با آنها همکاری کند.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!