مرگ کودک خردسال در تگزاس از گرمای زیاد درون خودرو والدینش!

 

مرگ کودک خردسال در تگزاس از گرمای زیاد درون خودرو والدینش : اتفاقی دردناک و خبری دردناک تر از بی توجهی یک خانواده در منطقه هریس کانتی منتشر شده است که در فضای مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  متاسفانه کوک ۹ ماهه ای که در دمای ۹۰ درجه در یک خودرو رها شده بود بعد از انتقال به بیمارستان در گذشت.

Thomas Gilliland معاون ارشد کلانتری هریس کانتی اعلام کرد که این کودک در روز دوشنبه به بیمارستان منتقل شده بود.

razagi-final

آنها در پست اینترنتی خود اعلام کردن که این کودک با شرایط بحرانی در روز دوشنبه به بیمارستان انتقال داده شد در حالی که در اثر گرمای شدیدی که به بدن این دختر وارد شده بود به حالت کما رفته بود در توضیحات افزوده شد که وی در یک ون در بعد از ظهر بسیار داغ در منطقه mobile home park در Baytown پیدا شده بود.

Gilliland اطلاع داده که این کودک در مدت زمان طولانی در این خودرو رها شده بود و این در حالی است که در همان روز مرکز آب و هوا دمای هوا را بین ۹۰ تا ۱۰۰ درجه فارنهایت و والدین این کودک زمانی که وی را در این ماشین پیدا کردند او از شدت گرمای زیاد آسیب جدی دیده بود.

ماه گذشته نیز والدین یک کودک شش ماهه وی را اشتباها درون ماشین گذاشتند و برای مراجعه کاری به یک مدرسه رفتند و بعد از برگشتن با اتفاق مشابهی مواجه شدند.

با توجه به وقایعی که رخ داده است کاملا مشخص است که باید توجه لازم را به کودکان درون این فصل انجام دهیم در زماین که خودروی ا خاموش است و تهویه ای انجام نمی شود اکسیژن داخل خودرو به سرعت تمام شده و این حالت برای افراد بزرگسال نیز می تواند خطرناک باشد چه بسا کودکان که سیستم مقاومت بدنیشان بسیار ضعیف تر از بزرگ سالان است.

در این فصل گرما برای جلوگیری از رخ دادن یک فاجعه توجه بسیار زیادی به نوزادان کنیم زیرا یک غفلت ساده میتواند یک عمر پشیمانی را برای یک خانواده به همراه داشته باشد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : kxan

مرگ کودک خردسال

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!