مرگ کودک خردسال در تگزاس از گرمای زیاد درون خودرو والدینش!

290

مرگ کودک خردسال در تگزاس از گرمای زیاد درون خودرو والدینش : اتفاقی دردناک و خبری دردناک تر از بی توجهی یک خانواده در منطقه هریس کانتی منتشر شده است که در فضای مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  متاسفانه کوک ۹ ماهه ای که در دمای ۹۰ درجه در یک خودرو رها شده بود بعد از انتقال به بیمارستان در گذشت.

Thomas Gilliland معاون ارشد کلانتری هریس کانتی اعلام کرد که این کودک در روز دوشنبه به بیمارستان منتقل شده بود.

آنها در پست اینترنتی خود اعلام کردن که این کودک با شرایط بحرانی در روز دوشنبه به بیمارستان انتقال داده شد در حالی که در اثر گرمای شدیدی که به بدن این دختر وارد شده بود به حالت کما رفته بود در توضیحات افزوده شد که وی در یک ون در بعد از ظهر بسیار داغ در منطقه mobile home park در Baytown پیدا شده بود.

Gilliland اطلاع داده که این کودک در مدت زمان طولانی در این خودرو رها شده بود و این در حالی است که در همان روز مرکز آب و هوا دمای هوا را بین ۹۰ تا ۱۰۰ درجه فارنهایت و والدین این کودک زمانی که وی را در این ماشین پیدا کردند او از شدت گرمای زیاد آسیب جدی دیده بود.

ماه گذشته نیز والدین یک کودک شش ماهه وی را اشتباها درون ماشین گذاشتند و برای مراجعه کاری به یک مدرسه رفتند و بعد از برگشتن با اتفاق مشابهی مواجه شدند.

با توجه به وقایعی که رخ داده است کاملا مشخص است که باید توجه لازم را به کودکان درون این فصل انجام دهیم در زماین که خودروی ا خاموش است و تهویه ای انجام نمی شود اکسیژن داخل خودرو به سرعت تمام شده و این حالت برای افراد بزرگسال نیز می تواند خطرناک باشد چه بسا کودکان که سیستم مقاومت بدنیشان بسیار ضعیف تر از بزرگ سالان است.

در این فصل گرما برای جلوگیری از رخ دادن یک فاجعه توجه بسیار زیادی به نوزادان کنیم زیرا یک غفلت ساده میتواند یک عمر پشیمانی را برای یک خانواده به همراه داشته باشد.

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : kxan

مرگ کودک خردسال

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

error: Content is protected !!