مرد چاقی که وزنش به 842 پوند رسیده بود , جان خود را از دست داد.

 

مرد چاقی که وزنش به 842 پوند رسیده بود، تحت پروسه درمانی کاهش وزن زجر آوری، جان خود را از دست داد.

رابرت بوچل 41 ساله مرد چاقی که از شهر فرکد ریور در ایالت نیوجرسی، به دلیل حمله قلبی که در یک برنامه کاهش وزن 5 ماهه، برای کم کردن 340 پوند وزن برایش نوشته شده بود، فوت کرد. رابرت که دکترها می گفتند به مریضی چاقی غیرعادی مبتلا بود، تنها در ماه اول توانسته بود 124 پوند از وزنش را کاهش دهد.

مرد چاقی

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا  به نقل از   Daily Mile حمله قلبی او در هنگام تماشای فیلم “زندگی 600 پوندی من” اتفاق افتاد و او در تاریخ 15 نوامبر 2017 فوت کرد. رابرت و نامزدش کاترین لمانسکی اخیرا به هیوستون تگزاس آمده بودند تا او تحت نظر پزشکش دکتر یونان نوزاردن باشد.

razagi-final

پس از یک سفر با اتومبیل که برایش بسیار زجر آور بود، او به زمین افتاد و توسط امدادرسانان به بیمارستان منتقل شد. وقتی وزن مرد چاقی  به 718 پوند رسید، به یک مرکز توانبخشی فرستاده شد و در آنجا می توانست قدم بزند و طی دو ماه بعد در مجموع 217 پوند وزن کم کرد.

رابرت  (مرد چاقی)خیلی سریع توانست مقدار بیشتری وزن کم کند و وقتی که 295 پوند کم کرد و وزنش به 547 پوند رسید، توسط یک عمل جراحی، توده ای لنفاوی را از سمت راست بدنش جدا کردند. اگرچه که وزن مرد چاقی  به 502 پوند رسید، رابرت پس از این عمل دچار افسردگی شده بود و داروهای ضد درد بیشتری نیاز داشت و در نهایت مشخص شد که او معتاد به این داروهای ضد درد و مسکن شده است.

پس از اینکه دکتر نوزاردن (مرد چاقی) داروهای مسکن او را قطع کرد، رابرت می گفت که به حدی درد دارد که نمی تواند از رختخوابش تکان بخورد و قدم بزند. او حتی برای اینکه داروهای مسکن بیشتری دریافت کند، بخیه هایش را پاره کرد.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

مرد چاقی

کاترین می گوید: “یه دفه همه چیز تغییر کرد. بعد از عمل، رفتار رابرت خیلی تند و زننده شده بود به دلیل اینکه نمیتونست داروهای مسکن دریافت کنه”. رابرت دوباره به مرکز توانبخشی فرستاده شد، اما همچنان از راه رفتن و ورزش کردن امتناع می کرد و چند هفته بعد، وقتی که حمله قلبی بهش دست داد و فوت کرد، همه متحیر شدند.

کاترین نا امید و ناراحت می گوید: رابرت گفت، فکر نمیکنم که امشب رو دوام بیارم، اما بدون که عاشقتم و همیشه خواهم بود. من بهترین دوستم رو و کسی رو که قرار بود بقیه عمرم رو با اون بگذرونم رو از دست دادم. کاترین که قرار بود سال بعد با رابرت ازدواج کند به همراه مارلین مادر رابرت، با دکتر نوزاردن ملاقات کردند و دکتر بعد از ابراز همدردی با ایشان، گفت: رابرت با یک اعتیاد دست و پنجه نرم کرد و فوت کرد، اما هیچ وقت تسلیم نشد.

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

 

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!