مرجوع عظیم تخم مرغ های آلوده توسط اداره مواد غذایی و داروی آمریکا

 

مرجوع عظیم تخم مرغ های آلوده توسط اداره مواد غذایی و داروی آمریکا : روز جمعه در وبسایت خود گفت: بیش از 200 میلیون تخم مرغ را در مزرعه Rose Acre ایندیانا به علت احتمال آلودگی سالمونلا مرجوع کرد .

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا به نقل از NBC این تخم مرغ ها در مرزعه این شرکت واقع در hydo کارولینای شمالی تولید شده بود و در نه ایالت به فروش رسیده بود.

این نه ایالت Colorado, Florida, New Jersey, New York, North Carolina, Pennsylvania, South Carolina,   Virginia, و West Virginia می باشند و لازم به ذکر است که این تخم مرغ ها تنها در سوپر مارکت ها به فروش نرفته است بلکه در رستوران ها و مراکز تهیه غذا هم توزیع شده  بود.

razagi-final
sadaf-omidi

بر اساس اداره مواد غذایی و داروی آمریکا متاسفانه تا کنون 22 مورد بیماری ناشی از مصرف این تخم مرغ ها گزارش شده است.

آلودگی سالمونلا موجب بروز عفونت های جدی و گاه مرگبار می شود و علائم بروز آن در انسان تب، اسهال، تهوع، استفراغ و

شکم درد شدید است.

تخم مرغ های مرجوع شده یک رنج Julian date به عنوان 011 تا 102 چاپ شده بود که شما میتوانید آن را در قسمت جانبی یا اصلی بسته بندی ها مشاهده کنید بر اساس گزارش ها در مجموع تعداد 206،749،248 تخم مرغ شامل این مرجوعی می شود کخ میتوانید با مراجعه به سایت اداره مواد غذایی و داروی آمریکا از لیست کامل آنها دیدن کنید.

همانطور که بارها در سایت ایرانیان آمریکا به هموطنان ایرانی خود گوش زد کرده ایم گوش به زنگ بودن در مورد کالاهای مرجوعی در آمریکا امری بسیار مهم و حیاتی است که در ارتباط با جان شما و خانواده شما است و از این رو همانطور که اداره مواد غذایی و داروی آمریکا اعلام کرده است تمام کسانی که ممکن است این محصولات را خریداری کرده باشند فورا استفاده آنها را متوقف کرده و آنها را به محلی که از آنجا خریداری کرده اند بازگردانی کنند.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : NBC

مرجوع عظیم تخم مرغ

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!