من یک مدل 61 ساله هستم !

من یک مدل 61 ساله هستم . اسمم هست یاتزیمینا روسی. سن چیزیه که برای من وجود خارجی نداره. در سن 90 سالگی هم میشه مدل بود. منظور چیه؟ اصلا مدل بودن یعنی چی؟ تمام هدف اینه که چیزی رو به دیگران نشون بدی که که الهام بخش باشه براشون. من شرق فرانسه به دنیا اومدم. وقتی 28 سالم بود مدل شدم. وقتی 45 سالم بود به نیویورک آمدم. همون موقع موهام سفید شده بودن.  به گزارش  سايت ايرانيان آمريكا به نقل ازسايت BuzzFeed News   (او یک مادربزرگ است با دو نوه ولی این هم جلو دار یاتزیمیا روسی نشده. کاری که حتی…

Review Overview

User Rating: 4.9 ( 1 votes)
 

من یک مدل 61 ساله هستم . اسمم هست یاتزیمینا روسی. سن چیزیه که برای من وجود خارجی نداره. در سن 90 سالگی هم میشه مدل بود. منظور چیه؟ اصلا مدل بودن یعنی چی؟ تمام هدف اینه که چیزی رو به دیگران نشون بدی که که الهام بخش باشه براشون. من شرق فرانسه به دنیا اومدم. وقتی 28 سالم بود مدل شدم. وقتی 45 سالم بود به نیویورک آمدم. همون موقع موهام سفید شده بودن. 

به گزارش  سايت ايرانيان آمريكا به نقل ازسايت BuzzFeed News   (او یک مادربزرگ است با دو نوه ولی این هم جلو دار یاتزیمیا روسی نشده. کاری که حتی دخترهایی با نصف سن ایشون فقط میتونن خوابش رو ببینن).

من تو تمام این کمپینهای تبلیغاتی طراحان بزرگ بوده ام (Ann Taylor, Eileen Fisher, ) سالها براشون کار کردم. برای من هیجان انگیز بود. چیزیه که قبلا تجربه نکرده بودم. 

razagi-final
sadaf-omidi

من یک مدل 61 ساله هستم

همه میپرسن راز زیباییم چیه. رازش چیزی نیست که روی پوستتون میزنید. اون چیزها باعث نمیشن که شما بدرخشید. درخشش از داخل شما میاد. و بیرون از بدن شما خودش رو نشون میده. 

عضويت  در ایرانیان آمریکا

بچه که بودم مثل الان بودم. وقتی خیلی کوچک بودم میرفتم وسط بوته های ساحلی و مثل یک حیوون سفید کوچولو و بدنم خراشیده میشد. ولی یادمه هر روز به این زخمها نگاه میکردم و برام خیلی جالب بود بدونم بدن چه جوری خودش رو ترمیم میکنه. و این همیشه با من موند. مثلا وقتی که حامله شدم  16 سال و نیمم بود. از به نیا آوردن بچه نمی ترسیدم. میدونستم که دردناک خواهد بود. ولی فکر میکردم که بدنم این قابلیت اعجازآور رو داره که خودش رو ترمیم کنه. پس مشکلی نخواهد بود. من دو بچه دارم و دو نوه. یکیشون 12 سالشه و اون یکی 16. ذخترم در پاریس زندگی میکند و نوه هام با پسرم در کورسیکا زندگی میکنند. دور هستند ولی از طریق فیس تایم مرتب همدیگه رو می بینیم. 

من یک پروژه ای دارم که تا سال 2045 زنده بمانم. شاید هم بیشتر. 

من نمیخوام اون آدمی باشم که وقتی 20 سالم بود بودم. من آدمی که امروز هستم رو ترجیح میدم. فقط از طریق سالخوردگی است که ما میتونیم بیشتر و بیشتر با قدرتهای درونی خودمون در تماس باشیم.

منبع : BuzzFeed News 

گروه ايرانيان آمريكا

مترجم : تورنگ بيرنگي 

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

پیغام نژاد پرستانه

پیغام نژاد پرستانه از طرف یک مامور پلیس در هیستون خبر ساز شد!

  پیغام نژاد پرستانه از طرف یک مامور پلیس در هیستون در شبکه های اجتماعی ...

error: Content is protected !!