ماهیگیری در تگزاس در روز شنبه بدون مجوز شده است!

 

ماهیگیری در تگزاس در روز شنبه بدون مجوز شده است! : بر اساس گزارش های به دست آمده دولت تگزاس اعلام کرده است در روز شنبه در تمامی آب راه های تگزاس بدون مجوز امکان پذیر است و این برنامه ای در پیرو معرفی منابع طبیعی به مردم این ایالت می باشد.

به گزارش سایت ایرانیان آمریکا این برنامه در ادامه برنامه گسترده تهیه شده در این هفته ها مثل قایقرانی و مسابقات ماهیگیری ملی تهیه شده است .

یکی از مسٔولان در این باره اظهار داشت این فرصت بسیار مناسبی است برای بسیاری از افراد که تا کنون ماهیگیری نکرده اند یا کمتر برای این کار وقت داشته اند و با تصویب این قانون تنها چیزی که شما برای یک ماهیگیری لذت بخش نیاز دارید قلاب و طعمه است.

razagi-final

در ادامه این شخص افزود که این تجربه برای بسیاری از مردم باعث می شود که در آینده فروش مجوز های ۳۰ دلاری ماهیگیری افزایش یابد و از این افزایش درآمد که در آینده به دست می آید به بهبود وضعیت منابع کمک می کنیم.

مسلما فروش مجوز در کنار فروش ادوات ماهیگیری می تواند درآمد مناسبی را برای کمک به بودجه ها و مالیات های جمع آوری شده در جهت ارتقا سطح نگهداری و کیفیت منابع طبیعی انجام داد و این مسٔله بسیار مهمی است که نباید از آن قافل شد.

علاوه بر اینها این موسسه لیستی از ۱۰ کار را که در این روز می توانید به همراه خانواده خود انجام دهید منتشر کرده است که از جمله آنها به شناختن آبراه ها ُ روش های ماهیگیری و چگونه به یک مربی تبدیل شویم اشاره کرد.

همیشه این را به یاد داشته باشید که اگر به همراه شخصی به ماهیگیری می روید یک خاطره با وی را ثبت کرده اید که همیشه همراه شما خواهد بود.

بسیاری از پارک های مختلف در سرتاسر تگزاس امکان ماهیگیری را برای همه افراد در تمام طول سال فراهم میکنند که میتوانید لیست این پارک ها را در این لینک مشاهده کنید

اگر در ایالت تگزاس هستید و به ماهیگیری و یک روز خوب در کنار خانواده علاقه مند هستید این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

عضويت  در ایرانیان آمریکا

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : KXAN

ماهیگیری در تگزاس

© 2018 تمام حقوق این وب‌سایت، بر اساس مقررات کپی‌رایت، برای سایت ایرانیان آمریکا محفوظ است.Iranians Of America LLC

razagi-final
x

Check Also

اظهارنامه مالیاتی

چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی در اظهارنامه مالیاتی و از تخفیف مالیاتی آن ها استفاده کرد؟

  اظهارنامه مالیاتی و اینکه چه افرادی را می توان به عنوان وابسته مالی (Dependent) ...

error: Content is protected !!